Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
3
Podziel się swoją myślą! O ile lepszy jest twój nowy radeon lub nowa karta graficzna firmy ATI i jakie są twoje oczekiwania odnośnie tej tajnej karty ATI.   Nvidia wyznaczyła nowy standard 16-bitowych potoków, nową technologię cieniowania (3.0) i wiele więcej.     KTO WYGRYWA TEN ROK GOOGLE WYBÓR ?!
Reply
Wydaje mi się, że ATI wyjdzie z kartą, aby spróbować i dopasować to, ale pierwszy rzut okaże się nieskuteczny. Myślę, że będzie im ciężko, a Nvidia będzie blisko wydania następnej karty.
Reply
Hm ... odkąd jestem typem ATi ... Mówię, że ATi skopie tyłek.
Reply
[] 2adeon 9800 [] Dro [] DWNS all !!!!! Mimo, że wszystkie te mogą być opiniami, myślę, że Radeon będzie dalej kopać w dupę ... ponieważ jest to ..... ponieważ tak powiedziałem
Reply
Voodoo 3fx> Nvidia> Ati To wszystko.
Reply
NIE To naprawdę Nvidia> ME> ATI
Reply
Nvidia jest właścicielem wszystkiego ... Dość powiedział. ATI może mnie wysadzić.
Reply
Spodziewam się, że będzie to wielka, gruba płytka z całą masą drutów i żetonów i innych rzeczy. Spodziewam się, że pozwoli ci zobaczyć rzeczy na monitorze, i oczekuję, że będzie to kosztować dużą sumę gotówki do kupienia. nie ma znaczenia, czy jest lepsza niż karta nvidia, ponieważ nvidia wyjdzie z kartą lepszą niż ati, to ati ponownie prześcignie nvidię. etc etc etc
Reply
To prawda L1nk !!! I to prawda, że Mr_Cairo będzie kosztować całe 500 USD (lub szacunek 499,99 USD) Mmmm Przewody ...
Reply
NVIDIA 6800 Ultra na maksa ...: blaah:
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)