Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Wykryto przeglądarkę debugowania
#1

Tylko po to, aby Cię powiadomić, że dbgview został wykryty. Otworzyłem tylko dbgview i mam zakaz.   Czy ktoś wie, co to jest sig klasy UEgine?
Reply
#2

naprawdę?
Reply
#3

Zacytować: Originally Posted by cqccyh01 Tylko po to, aby Cię powiadomić, że dbgview został wykryty. Otworzyłem tylko dbgview i mam zakaz. Czy ktoś wie, co to jest sig klasy UEgine? To brzmi jak EKSTREMALNA bzdura. Dbgview może być dosłownie użyty do wszystkiego, co jest związane z logowaniem. Jeśli BE zakazuje ludziom używania oprogramowania do śledzenia wyjścia std, jest coś bardzo nie w porządku z tym systemem.
Reply
#4

głupie gadanie. im działa dbgview prawie cały czas, nawet gdy w grze pubg. prawdopodobnie kierowca ce ...
Reply
#5

Zacytować: Originally Posted by lody głupie gadanie. im działa dbgview prawie cały czas, nawet gdy w grze pubg. prawdopodobnie kierowca ce ... Nie wierzę sam, ale moje konto jest rzeczywiście zabronione, kiedy grałem to prawnie. więc przypuszczam, że mają inny system jak syndyk sig? lubisz ban (dbgview + czarna lista maszyn) itp.? Otrzymałem globalny zakaz VAC, więc nie mogę zostać zbanowany przez reportera Zacytować: Originally Posted by lody głupie gadanie. im działa dbgview prawie cały czas, nawet gdy w grze pubg. prawdopodobnie kierowca ce ... jedno jest pewne, że nie dostaniesz zakazu w holu.
Reply
#6

Nie jestem pewien, czy jesteś trollingiem czy nie. Ale to była def. nie dbg soo?
Reply
#7

Zacytować: Originally Posted by cqccyh01 Nie wierzę sam, ale moje konto jest rzeczywiście zabronione, kiedy grałem to prawnie. więc przypuszczam, że mają inny system jak syndyk sig? lubisz ban (dbgview + czarna lista maszyn) itp.? Otrzymałem globalny zakaz VAC, więc nie mogę zostać zbanowany przez reportera jedno jest pewne, że nie dostaniesz zakazu w holu. Jesteś idiotą. Pubg nie używa nawet słowa vac, nie możesz uzyskać od niego zakazu vac. Zakazy są opóźnione, prawdopodobnie miałeś dołączony dzień wcześniej
Reply
#8

FYI, kiedy pubg zakazujesz. W powiadomieniu od pary nazywa to zakazem VAC ... Mylnie tak. Ale zrozumiałe jest, dlaczego ludzie myślą, że zostali zbanowani przez VAC
Reply
#9

Zacytować: Originally Posted by the_faith01 FYI, kiedy pubg zakazujesz. W powiadomieniu od pary nazywa to zakazem VAC ... Mylnie tak. Ale zrozumiałe jest, dlaczego ludzie myślą, że zostali zbanowani przez VAC https://i.imgur.com/AptTI2z.png Szybkie google. Nie mówi "zakaz VAC", ale widzę, że ludzie, którzy nie potrafią czytać (nie odnoszą się do ciebie), mogą być zdezorientowani.
Reply
#10

Naprawdę masz rację. Chodzi mi o to, że myślę, że rozumiesz, że ludzie widzą "VAC" w powiadomieniu i uważają, że jest to zakaz VAC.
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)