Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowe żądania Pak dla nowej metody
#1
Hej, tylko zastanawiam się, jakich używają was pacy z tą nową metodą, dostaliście zakaz, kiedy zawiedliście moje i normalnie się rozbił, gdyby ktoś był tak miły i miałby ustalony pak, który byłby bardzo ceniony.   Tylko bez podłogi, gracze ze złota, bez odrzutu byłoby wspaniale.   Z góry dziękuję.   Lub po prostu powiedz mi, co muszę zmienić po rozpakowaniu, aby naprawić awarie.   Próbowałem usunąć wszystkie plany pistoletów i odrzutu plików uasset.
Reply
#2
1. Skopiuj folder paks i nadaj mu nazwę B. 2. Folder Paks zostaje zmieniony na A. 3. Mklink / j ustanawia skojarzony katalog. Usuń skojarzenia z gry. 5. Zmień A na paks.
Reply
#3
Zasadniczo, bez użycia odrzutu ZOSTANIE zbanowany, jak to zostało wprowadzone wraz z sumą kontrolną ostatnio w grze WuHackLog.
Reply
#4
Zacytować: Originally Posted by stcp Zasadniczo, bez użycia odrzutu ZOSTANIE zbanowany, jak to zostało wprowadzone wraz z sumą kontrolną ostatnio w grze WuHackLog. Miejmy nadzieję, że odpowiem, proszę, lmao
Reply
#5
moje konto jest bezpieczne! (Używam prywatnego obejścia z własnym pak)
Reply
#6
Zacytować: Originally Posted by tamas0313 moje konto jest bezpieczne! (Używam prywatnego obejścia z własnym pak) Nadal nie wydali zakazu 100 tys., Wciąż zbierają więcej danych. Więc trzymaj się swoich koni.
Reply
#7
Zacytować: Oryginalnie wysłane przez q1101234 1. Skopiuj folder paks i nadaj mu nazwę B. 2. Folder Paks zostaje zmieniony na A. 3. Mklink / j ustanawia skojarzony katalog. Usuń skojarzenia z gry. 5. Zmień A na paks. co> / j
Reply
#8
Zacytować: Originally Posted by insaneth co> / j
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)