Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WarZ szybka ucieczka
#11
Czytałem coś o grze, gdy naciskasz klawisze alt + f4 i blokujesz, a jeśli zabijesz proces z menedżerem zadań lub czymkolwiek, nie zostanie wykryty.
Reply
#12
Zacytować: Napisał pierwotnie MrRedTube Czytałem coś o grze, gdy naciskasz klawisze alt + f4 i blokujesz, a jeśli zabijesz proces z menedżerem zadań lub czymkolwiek, nie zostanie wykryty. To jest możliwe. ale system logowania bojowego Warz jest tak popieprzony
Reply
#13
Jak to jest nawet wydanie? .. To tylko edycja Alt + F4 .. I naprawdę nie pomaga nam wygrać tylko uciec śmierci, ale wylogowanie za każdym razem będzie tak denerwujące.
Reply
#14
Zacytować: Napisał Ronan Jak to jest nawet wydanie? .. To tylko edycja Alt + F4 .. I naprawdę nie pomaga nam wygrać tylko uciec śmierci, ale wylogowanie za każdym razem będzie tak denerwujące. Tak, kiedy mówię za wszystkich, myślę, że wszyscy wiemy
Reply
#15
Punktem jest, jeśli ty + alt4 wylogujesz się po 10 sekundach. Ale w tych 10 sekundach jesteś nieusuwalny. Uwierz mi, próbowałem z celbotem.
Reply
#16
Zacytować: Napisał Ronan Jak to jest nawet wydanie? .. To tylko edycja Alt + F4 .. I naprawdę nie pomaga nam wygrać tylko uciec śmierci, ale wylogowanie za każdym razem będzie tak denerwujące. Cóż, wydałem program, który pozwala ci uciec przed śmiercią lub coś takiego, nazywam to wygraną. Zacytować: Originally Posted by Haruhi | Punktem jest, jeśli ty + alt4 wylogujesz się po 10 sekundach. Ale w tych 10 sekundach jesteś nieusuwalny. Uwierz mi, próbowałem z celbotem. Dziękujemy za powiadomienie nas.
Reply
#17
Chociaż wątpię, by alt-f4 zakazywał ci ... poważnie, to jest głupie, możesz wymusić zawieszenie gry lub coś podobnego. Po prostu nie ma mowy, żeby zakazali alt-f4 ... nie ma sensu ... zamknięcie systemu zamknęłoby grę i zabrałoby ci zbanowanie (jeśli jest nieoczekiwane) oraz różne inne bardzo pospolite rzeczy.
Reply
#18
Zacytować: Originally Posted by s0beit Chociaż wątpię, by alt-f4 zakazywał ci ... poważnie, to jest głupie, możesz wymusić zawieszenie gry lub coś podobnego. Po prostu nie ma mowy, żeby zakazali alt-f4 ... nie ma sensu ... zamknięcie systemu zamknęłoby grę i zabrałoby ci zbanowanie (jeśli jest nieoczekiwane) oraz różne inne bardzo pospolite rzeczy. to, co myślałem, mam na myśli, gdy w dniu 23 grudnia (koniec świata) elektryczność fucks, nie chcesz być zbanowany, prawda?
Reply
#19
Czy ktoś może mi wyjaśnić, dlaczego alt + f4 może cię zakazać? to po prostu nie ma sensu. co robiłem z ekranu wyboru postaci lub z globalnego wynalazku?
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)