Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WarZ szybka ucieczka
#1
Całkiem proste, naciśnij Shift + Alt + O i WarZ zostaną zamknięte. To powinno Cię wylogować i uniknąć śmierci.   Kredyty: Curtis Rutland, Globalny samouczek dotyczący skrótów klawiszowych.     Ściągnij
Reply
#2
jeśli to działa, to jest genialne
Reply
#3
lub możesz po prostu alt + f4 ... automatycznie zamyka twoją grę i po prostu znikasz z serwera
Reply
#4
Zacytować: Originally Posted by black_iceee lub możesz po prostu alt + f4 .. to automatycznie zamyka twoją grę i po prostu znikasz z serwera Po przeczytaniu posta na ten temat, mówiąc, że używasz alt + f4, zostajesz zbanowany.
Reply
#5
Czym to się różni od Alt + F4? Jeśli to po prostu zabijanie procesu, wyobrażam sobie, że oznaczałoby to tak samo i zabroniłoby ci.
Reply
#6
Zacytować: Napisał peperonikiller Czym to się różni od Alt + F4? Jeśli to po prostu zabijanie procesu, wyobrażam sobie, że oznaczałoby to tak samo i zabroniłoby ci. Mówiło coś o rejestracji alt + F4, a to nie jest.
Reply
#7
Zacytować: Napisał peperonikiller Czym to się różni od Alt + F4? Jeśli to po prostu zabijanie procesu, wyobrażam sobie, że oznaczałoby to tak samo i zabroniłoby ci. Myślałem tak samo. Alt + F4 robi to samo
Reply
#8
Dlaczego "Alt + F4" spowoduje zakaz? Działa tak samo, jak przy użyciu menedżera zadań, co jest normalną rzeczą w systemie Windows do zabijania procesów.
Reply
#9
Zacytować: Originally Posted by black_iceee lub możesz po prostu alt + f4 .. to automatycznie zamyka twoją grę i po prostu znikasz z serwera Alt + F4 wyłącza grę, ale nie opuszczasz serwera natychmiast (w ciągu 10 sekund).
Reply
#10
Zacytować: Napisał Mi4uric3 Dlaczego "Alt + F4" spowoduje zakaz? Działa tak samo, jak przy użyciu menedżera zadań, co jest normalną rzeczą w systemie Windows do zabijania procesów. Nie wiem zbyt wiele o The Warz, ale myślę, że będzie to skutkować zakazem, ponieważ nie opuściłeś serwera w ciągu 10 sekund, ale natychmiast Przepraszam za mój zły język angielski
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)