Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z dostępem do zabezpieczonych obszarów w Internecie.
#1
Cześć, próbowałem wszystkiego, co przychodzi mi na myśl.   Aby to wyjaśnić: Nie mam zapory aktywnej, nie blokuję programów szpiegujących, nie blokuję niczego.   Problem jest przedstawiony tutaj:   ^ Ten błąd dotyczy wszystkiego, co jest bezpieczne IE: Paypal, rejestracja, usługi pocztowe.   Ktoś ma rozwiązanie? Jestem zakłopotany ..
Reply
#2
OK może być kilka rzeczy, ale myślę, że trafiłeś w ten problem ....... IE, to co zrobię, to najpierw naprawi Internet Explorer, jeśli nic, zainstaluję operę, która rozdaje darmowe seriale dla ich oprogramowania, jak to było 10. urodziny Mam wątpliwości, czy jestem w stanie opublikować serial, ponieważ moderatorzy mogą uznać go za warez, ale opera używa bardziej ulepszonej wersji IE, aby spróbować i zobaczyć, jak sobie z tym radzisz ...
Reply
#3
Używam firefox, IE, Netrscape, Opera. Wszystko wyskoczyło, ten sam błąd. ** Sformatowany Chciałbym podkreślić, że błąd został spowodowany przez Norton Internet Security 05 "
Reply
#4
Kolejny problem może polegać na pliku hosts systemu Windows: 8, otwórz za pomocą TextPada
Reply
#5
Nie, to była, jak na ironię, druga rzecz, którą zrobiłem. (Po wyczyszczeniu wszystkich tymczasowych plików internetowych i śmieci) Jest to spowodowane bezpośrednio przez Nortona 05 "Zrobiłem trochę googlowania i zobaczyłem innych ludzi, którzy mieli ten problem. Większość z nich korzystała z Nortona 05"
Reply
#6
hehe AntiHexe ... istnieje funkcja, w której możesz zmienić reguły zapory w Nortonie, blokują https za domyślnie tylko kilka kliknięć, a twoje zrobione, ale lepiej dostać agnitum lub sygate.
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)