Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Potrzebujesz opinii na temat przedłużania życia mojego komputera.
#11
Zacytować: Napisał pierwotnie EvaUnit01 moje gry i aplikacje. uh oh .... o ile mi wiadomo, WINE jest nadal dość złe w grach
Reply
#12
Właśnie dlatego wciąż mam Windows na mojej innej HD, że pewna gra lub aplikacja nie działa. Już obejrzałem stronę z winem i przejrzałem listę gier, która działa dobrze, a co nie. Może wymagać majsterkowania, ale wydaje mi się, że mogę nim zarządzać.
Reply
#13
Zacytować: Napisał pierwotnie EvaUnit01 Właśnie dlatego wciąż mam Windows na mojej innej HD, że pewna gra lub aplikacja nie działa. Już obejrzałem stronę z winem i przejrzałem listę gier, która działa dobrze, a co nie. Może wymagać majsterkowania, ale wydaje mi się, że mogę nim zarządzać. więc z jakiego powodu zamierzasz zdobyć vista na XP?
Reply
#14
Zacytować: Napisał pierwotnie EvaUnit01 Właśnie dlatego wciąż mam Windows na mojej innej HD, że pewna gra lub aplikacja nie działa. Już obejrzałem stronę z winem i przejrzałem listę gier, która działa dobrze, a co nie. Może wymagać majsterkowania, ale wydaje mi się, że mogę nim zarządzać. Miej jednak rozsądne oczekiwania na ten temat. Tak jak powiedziałem, możesz się obrócić i zdecydować, że Linux jest tam, gdzie jest, dla ogólnego przetwarzania, ale chce zamienić instalację systemu Windows w ostateczną instalację gier ze względu na kompatybilność.
Reply
#15
Tak, to jest prawie plan, aby Linux zrobił moje ogólne obliczenia i miał okna wspierające moje potrzeby w grach, ale jeśli będę mógł przynajmniej uzyskać kilka gier na Linuksie, będę szczęśliwy. Nie spodziewając się, że zadziała jak czar, za pierwszym razem, gdy podejdę do tego, wezmę trochę pacjentów i trochę czytania na forach Ubuntu. ; s
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)