Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Potrzebujesz opinii na temat przedłużania życia mojego komputera.
Przez ostatnie kilka dni zastanawiałem się nad ulepszeniem pamięci RAM w moim systemie, ale nie jestem pewien, czy powinienem zrzucić kilka dodatkowych dolców w moim systemie, czy po prostu wyciągnąć i zaoszczędzić pieniądze. Jedyny powód, dla którego się waham, powoduje, że mój system uruchamia wszystko, co jest mi potrzebne, ale nie mam nic przeciwko dodatkowemu zwiększeniu go, ponieważ ładowanie go po raz pierwszy jest przyjemne, ale po chwili jest w porządku.   Oto moje aktualne dane techniczne   AMD Opteron 180 = X2-4800   1.750 gb DDR 400 Cosair (dziwny rozmiar RAM jaki znam)   2x Nvidia 7950GT SLI PCI-E   800-watowy zasilacz   Windows XP 64bit.   Myślałem także o tym, żeby dostać Vista Premium do domu, oczywiście 64-bitową.   To jest baran, który zamierzam kupić.   http://www.newegg.com/Product/Produc...82E16820145575   Dzięki
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie EvaUnit01 Przez ostatnie kilka dni zastanawiałem się nad ulepszeniem pamięci RAM w moim systemie, ale nie jestem pewien, czy powinienem zrzucić kilka dodatkowych dolców w moim systemie, czy po prostu wyciągnąć i zaoszczędzić pieniądze. Jedyny powód, dla którego się waham, powoduje, że mój system uruchamia wszystko, co jest mi potrzebne, ale nie mam nic przeciwko dodatkowemu zwiększeniu go, ponieważ ładowanie go po raz pierwszy jest przyjemne, ale po chwili jest w porządku. Oto moje aktualne dane techniczne AMD Opteron 180 = X2-4800 1.750 gb DDR 400 Cosair (dziwny rozmiar RAM jaki znam) 2x Nvidia 7950GT SLI PCI-E 800-watowy zasilacz Windows XP 64bit. Myślałem też o Vista z SP1 za rogiem, oczywiście 64-bitową. To jest baran, który zamierzam kupić. http://www.newegg.com/Product/Produc...82E16820145575 Dzięki Lul, jesteś poważny?
Reply
Błąd z mojej strony, ale nie ma powodu, aby być osłem lub zrobić taki post. Szukam wykształconej opinii, a nie postu od osoby z IQ 2-tygodniowego Mayo. naruszenie podane wraz z niektórymi -rep. Ciesz się także zakazem na IRC
Reply
Dziękuję za możliwość ponownego wypowiedzenia Linuksa. Ta maszyna będzie łatwa przez kolejne 5 lat z systemem Linux. W każdym razie, jeśli uaktualnisz system do Vista, skrócisz żywotność tej maszyny o połowę, nawet przy rozsądnej ilości pamięci RAM.
Reply
Eva jest w złym humorze, w każdym razie, kiedy masz szansę, przeczytaj to. http://en.wikipedia.org/wiki/Criticism_of_Windows_Vista
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie Max_Power Dziękuję za możliwość ponownego wypowiedzenia Linuksa. Ta maszyna będzie łatwa przez kolejne 5 lat z systemem Linux. W każdym razie, jeśli uaktualnisz system do Vista, skrócisz żywotność tej maszyny o połowę, nawet przy rozsądnej ilości pamięci RAM. Tak, dlatego zawsze wahałem się, czy przenieść się do Visty z powodu ogromnych wad wydajności, jakie ma. 64-bitowy XP zawsze mi dobrze służył, po prostu pomyślałem, że zmiana będzie dobra, ale w tym przypadku chyba nie. Jeśli chodzi o barana, nie jestem pewien co do rozszerzenia go o 2 gb więcej, bo jeśli nie dostanę zwiększenia wydajności, którego szukam. : s
Reply
Masz teraz 1,75 GB? Nie zauważysz żadnej różnicy przechodząc do 2 GB, chyba że przeprowadzisz się do Vista, nie marnuj pieniędzy.
Reply
Przepraszam, powinienem być trochę bardziej przejrzysty i szczegółowy. Wyciągnąłem jeden z mniejszych pałek najprawdopodobniej z patykiem 256 MB i włożyłem sztyfty 2x1 gb, wypełniając wszystkie gniazda, dając mi w sumie 3,5 gb
Reply
dlaczego nie tylko XP? Vista jest podobno dla graczy ... wszystko co naprawdę dostajesz to DX10
Reply
Wziąłem twoją radę na używaniu Ubuntu ostatniej nocy Max i dostałem to w bieganiu chociaż powinienem pójść do łóżka odkąd musiałem pracować wcześnie następnego dnia. ; s W każdym razie zobaczę, jak to idzie, jeśli chodzi o wydajność moich gier i aplikacji.
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)