Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak odblokować z knitghttable?
Witam wczoraj im downlaod esp + no-clip wszystko działa świetnie, ale gdy używam no-clip i zbanowany. Używam Luma Emu, ale nie działa. Im formatować okna i nie działa, więc co trzeba odblokować, jego na ram wszystkie informacje?
Reply
Zacytować: Originally Posted by ciekawski Witam wczoraj im downlaod esp + no-clip wszystko działa świetnie, ale gdy używam no-clip i zbanowany. Używam Luma Emu, ale nie działa. Im formatować okna i nie działa, więc co trzeba odblokować, jego na ram wszystkie informacje? Zmień swój adres IP, zablokuj IP.
Reply
Próbuję to zrobić, ale nie działa. Zablokuj w tym im Insu i spróbuj połączyć się z elitą VPN Hotspot z amerykańskiej i niemieckiej, a wciąż ban. http://kortal.org/KGBL/ Formatowanie okien również nie działa. Wystarczy jednorazowo pobrać czystego klienta i skopiować BUNT REVOLT64.dll steam_api64 Gra działa i mogę zacząć od początku. Ale używam Fly hacka i błędu na wall = wallhack kappa. Jeśli ktoś może mi pomóc, jak to zrobić bardzo Rep! @ eDIT Mam zmienną ip Sieć> Router> PC
Reply
@ ciekawski: Użyj tej rzeczy między uszami ?? Ten obraz został przeskalowany. Kliknij ten pasek, aby wyświetlić pełny obraz. Oryginalny obraz ma rozmiar 1603 x 756.
Reply
co masz na myśli ? Tworzę nowe konto parowe i zmieniam nazwę + zmieniałem IP i wciąż foud me Insu
Reply
Ktoś powinien opublikować przewodnik dla ludzi takich jak on, aby ręcznie zmienić identyfikator lumaemu / revolt (nie głupi plik exe, który zmienia go o jeden rev, a nie następny)
Reply
nauczę się, jak zrobić ten rev
Reply
nikt nie chce mi pomóc? Nie chcę gotowego pliku. Potrzebuję lekcji, jak zrobić ten podręcznik. myślę, że mogę unbanować lumaemu, ale ten REvol ... ja bardzo rep facetów, którzy mogą mi pomóc.
Reply
Zacytować: Originally Posted by dkvadim Ktoś powinien opublikować przewodnik dla ludzi takich jak on, aby ręcznie zmienić identyfikator lumaemu / revolt (nie głupi plik exe, który zmienia go o jeden rev, a nie następny) dlaczego nie nauczysz się tego robić i pisać samemu? Nie okazujesz szacunku ludziom, którzy poświęcają swój czas i wiedzę na dostarczanie plików, a ty wciąż jęczysz. Co powstrzymuje cię od po prostu zdobycia książki i nauki? Twoja lenistwo.
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie macho105 dlaczego nie nauczysz się tego robić i pisać samemu? Nie okazujesz szacunku ludziom, którzy poświęcają swój czas i wiedzę na dostarczanie plików, a ty wciąż jęczysz. Co powstrzymuje cię od po prostu zdobycia książki i nauki? Twoja lenistwo. Próbowałem, próbowałem przez 3 tygodnie do teraz, nic nie znalazłem. Zapytani ludzie, którzy zrobili pliki exe, nie powiedzieli mi nic. Teraz zapytałem na forum. Próbowałem zrzucić unbanner, które są już gotowe, ale wiem gówno o c # (tylko c). I im przykro, że kogoś uraziłem, ale to tylko mój punkt widzenia (to jak wallhack, używałam plików exe przez cały czas, i sam odkryłem, że jest sposób na stworzenie własnego wallhacka poprzez modyfikację 1 słowa w pliki gry, więc jeśli tak łatwo jest stworzyć wallhacka, powinna istnieć metoda na zrobienie tego samego ...) Zaufaj mi, jeśli znajdę sposób, aby to zrobić, będę pierwszym, który zapewni tut dla tego faceta
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)