Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
»
Autor: IChooseYou   Data wydania: 07/02/2013   Wersja gry: WarZ v1.01 23.01.2012 Kompilacja   Plik: 1 DLL   Wymagane: Dowolny wtryskiwacz DLL (RemoteDLL, Winject itp.)   Pomoc / Wskazówki od: zoomgod, tester6663, BydloCoder, bigt, jfareal, s0beit, WarZ_Sucks, Freeheadshot, tim0n, l0wb1t     * Napisy w camtasia są okropne do pracy. Ostatni napis ma na myśli, że "maksymalny kąt to maksymalny obrót, który celujący zrobi, aby zablokować cel, wszystko, co wymaga większego obrotu, jest ignorowane", więc w zasadzie można go uznać za wrażliwość na celowanie       [CHANGE LOG] Naprawiono awarię przedmiotu Kilka drobnych ulepszeń tła     [ZNANE PROBLEMY] Częściowa pełna zgodność z ekranem Niektóre awarie systemu Windows 8 Elementy barykady (tarcza, drut kolczasty) pokazują się nieprawidłowo w ESP       [MENU] Numpad 2 = Ukryj menu Numpad 8 = Menu w górę Numpad 5 = Menu zejść Numpad 4 = Toggle Numpad 6 = Toggle F8 = Eject       [ZACZĄĆ] 1. Pobierz .dll 2. Uruchom grę 3. Wyłącz wszystkie gry / nakładki 4. Wysoce zalecane użycie trybu WINDOWED wraz z najniższymi ustawieniami graficznymi 5. Wstrzyknij plik .dll za pomocą dowolnego wtryskiwacza w dowolnym momencie podczas gry       [ROZWIĄZYWANIE PROBLEMÓW] Jeśli gra się zawiesza, pobierz pakiet MSI ++ Redistrib (2008) Jeśli nadal się zawiesza, opublikuj to, co zrobiłeś, jak wstrzyknąłeś itp.   Nie publikuj problemów już opisanych w tym poście, zostaną one później naprawione.       [ŚCIĄGNIJ]   NIEPOWTARZALNE - Gry wieloosobowe i kody do gier - ICY Aimbot 2.1
Reply
Spróbuję tego jutro! wygląda niesamowicie, tak jak zawsze!
Reply
tak! naprawa przedmiotu! dzięki! ma nadzieję, że wkrótce zostanie ona zniesiona
Reply
Oczekiwanie na zakończenie kolejki moderacji! Nie udało mi się pobrać drugiej wersji nawet do pobrania, więc mam duże nadzieje na to!
Reply
Jak długo potrwa do końca?
Reply
czy możemy wybrać celownik? Zauważyłem, że w poprzedniej wersji aimbot wymierzony był nieco w stronę głowy gracza
Reply
Twój hack jest niesamowity i mam nadzieję, że przestanie się teraz rozbijać. (Gotz Windows 8)
Reply
bardzo ładnie jak zwykle ICHooseSpróbujesz tego A.S.A.P do góry dobra robota !!
Reply
Zatwierdź Chcę to wykorzystać od razu
Reply
Najdoskonalsze darmowe oszustwo. Dzięki ICY.
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)