Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowość w tym
Drodzy ludzie,   Musiałeś usłyszeć to dużo więcej, ale jestem na to nowy. Mam doświadczenie w programowaniu i od jakiegoś czasu próbowałem tworzyć hacki. Ale znalazłem tylko hacki, które już zostały utworzone i tylko musiałem je wykonać. Bf4 hacks jako przykład. Tak jak powiedziałem, że jestem nowy w tym i tu pubg widzę tylko kody źródłowe i nie mam pojęcia, jak je wstrzyknąć. Czy ktoś może mi pomóc zrozumieć, co robić i jak to zrobić. I jak napisać źródło dla siebie?   Moje tło kodowania to java, c ++, Phyton i PHP. Jestem trochę zardzewiały, ale jest w porządku.   Mam nadzieję, że ktoś może mi pomóc.   Z poważaniem, Jacek
Reply
Otwórz sekcję csgo i zrób oszust. Postaraj się oszukiwać dla pubg bez doświadczenia - strata pieniędzy.
Reply
Zacytować: Napisał Brut7 Postaraj się oszukiwać dla pubg bez doświadczenia - strata pieniędzy. Tak to prawda.
Reply
Zacytować: Napisał Brut7 Otwórz sekcję csgo i zrób oszust. Postaraj się oszukiwać dla pubg bez doświadczenia - strata pieniędzy. Dziękuję. Doceniam twoją pomoc. Zajrzę na forum bf4 / csgo, by uzyskać pomoc. Czy masz jakieś wskazówki, jak zacząć pisać źródło? Dziękuję Ci
Reply
Zacytować: Originally Posted by Angerjacco Dziękuję. Doceniam twoją pomoc. Zajrzę na forum bf4 / csgo, by uzyskać pomoc. Czy masz jakieś wskazówki, jak zacząć pisać źródło? Dziękuję Ci Jeśli nie możesz nawet użyć google, mam dla ciebie złe wieści
Reply
Zajrzyj do sekcji Otyłości AC do wstrzykiwań, ta sekcja dotyczy PUBG, a nie jak wstrzykiwać do PUBG Również Ścieżka ESP
Reply
JEŚLI zaczniesz od innej gry, proponuję R6S. Konta mają mniej niż 50 centów za sztukę i używają tego samego anticheatu. Ja i kilka innych osób opublikowało pełne źródła oszukańcze w dziale R6S, aby zacząć.
Reply
Zacytować: Originally Posted by 24jared24 JEŚLI zaczniesz od innej gry, proponuję R6S. Konta mają mniej niż 50 centów za sztukę i używają tego samego anticheatu. Ja i kilka innych osób opublikowało pełne źródła oszukańcze w dziale R6S, aby zacząć. Dziękuje bardzo. Zacząłem zaglądać w to i jest to naprawdę pomocne. Zacytować: Originally Posted by Fogh Jeśli nie możesz nawet użyć google, mam dla ciebie złe wieści Google przywiózł mnie tutaj. A ponieważ wielu z was jest doświadczonych, wydawało się łatwiejsze i bardziej pomocne niż jakieś 12 lat w youtube vid wyjaśniające, jak napisać hack filmowanie ekranu z brzydkiej kamery zamiast zrzutu ekranu.
Reply
Zacytować: Originally Posted by Angerjacco Dziękuje bardzo. Zacząłem zaglądać w to i jest to naprawdę pomocne. Google przywiózł mnie tutaj. A ponieważ wielu z was jest doświadczonych, wydawało się łatwiejsze i bardziej pomocne niż jakieś 12 lat w youtube vid wyjaśniające, jak napisać hack filmowanie ekranu z brzydkiej kamery zamiast zrzutu ekranu. Po prostu czytaj, czytaj i czytaj nic więcej Mogę powiedzieć, zdobyć wiedzę i zrozumienie, jak działają struktury danych i jeśli masz pytania, przeszukaj forum przez google (jak lubię stronę: unknowncheats) przed rozpoczęciem wątku zadając pytanie może zadane wcześniej przez kogoś jeszcze. Sugerowałbym również, aby uzyskać C i C ++ (niższy poziom) więcej, jeśli masz do czynienia z anticheat jak beye, który ma składnik ring0. Powodzenia!
Reply
Zacytować: Originally Posted by cra0 Po prostu czytaj, czytaj i czytaj nic więcej Mogę powiedzieć, zdobyć wiedzę i zrozumienie, jak działają struktury danych i jeśli masz pytania, przeszukaj forum przez google (jak lubię stronę: unknowncheats) przed rozpoczęciem wątku zadając pytanie może zadane wcześniej przez kogoś jeszcze. Sugerowałbym również, aby uzyskać C i C ++ (niższy poziom) więcej, jeśli masz do czynienia z anticheat jak beye, który ma składnik ring0. Powodzenia! Dziękuję kolego mam małe tło w C i C ++, więc wszystko, co muszę zrobić, to odebrać go ponownie, gdzie skończyłem.
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)