Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
hacki iZeD wysyłają mnie na losową stronę hackową?
Więc załadowałem jego hacki i wysłano mnie na tę stronę hack ... ktokolwiek inny to dostał? jest to wirus lub co ....
Reply
Prawie każdy publiczny hack wysyła cię tutaj, ponieważ robią to dla społeczności uc.me.
Reply
To przeciwieństwo wirusa, wysyła cię do czołowej strony z grami do gier, dając ci możliwość uzyskania dostępu do największej bazy danych do gry w chrupiące gry, w tym do tony publicznych wydań, wiki i informacji do prawie każdej większej gry, która wychodzi obecnie.
Reply
również dobrze wiedzieć, skąd się wzięło, zamiast jakiejś witryny z pijawkami. ta strona jest bardzo legalna, a zauważysz, że wielu z nas jest bardzo aktywnych
Reply
Zastanawiam się, jak to się stało, ponieważ nie mam przekierowania ani linku do żadnej strony w V 3.0 ...
Reply
Czy dzieje się to podczas czatu w grze? Byłem wczoraj na serwerach eu i czat był czyszczony co 5 minut, reklamując stronę hackerską (nieznajomą). stało się tak dla wszystkich graczy w grze.
Reply
Tak, po prostu mogę przyznać, że stało się to właśnie teraz
Reply
Zacytować: Originally Posted by iZeD Zastanawiam się, jak to się stało, ponieważ nie mam przekierowania ani linku do żadnej strony w V 3.0 ... Sprawdź *****, już znalazłem tam 1.0V.
Reply
Zacytować: Originally Posted by BastianP Czy dzieje się to podczas czatu w grze? Byłem wczoraj na serwerach eu i czat był czyszczony co 5 minut, reklamując stronę hackerską (nieznajomą). stało się tak dla wszystkich graczy w grze. Haha, wiem, co to hacksite ... to nie ma nic wspólnego z Unknowncheats, więc proszę przestań mówić o tym "happeningu" tutaj. To był miły akt marketingowy jakiegoś przyjaciela.
Reply
jego ********* to nowy wielki hack, który właśnie wyszedł, jeśli ktoś go ma w grze, to go zareklamuje
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)