Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
hacki iZeD wysyłają mnie na losową stronę hackową?
#1
Więc załadowałem jego hacki i wysłano mnie na tę stronę hack ... ktokolwiek inny to dostał? jest to wirus lub co ....
Reply
#2
Prawie każdy publiczny hack wysyła cię tutaj, ponieważ robią to dla społeczności uc.me.
Reply
#3
To przeciwieństwo wirusa, wysyła cię do czołowej strony z grami do gier, dając ci możliwość uzyskania dostępu do największej bazy danych do gry w chrupiące gry, w tym do tony publicznych wydań, wiki i informacji do prawie każdej większej gry, która wychodzi obecnie.
Reply
#4
również dobrze wiedzieć, skąd się wzięło, zamiast jakiejś witryny z pijawkami. ta strona jest bardzo legalna, a zauważysz, że wielu z nas jest bardzo aktywnych
Reply
#5
Zastanawiam się, jak to się stało, ponieważ nie mam przekierowania ani linku do żadnej strony w V 3.0 ...
Reply
#6
Czy dzieje się to podczas czatu w grze? Byłem wczoraj na serwerach eu i czat był czyszczony co 5 minut, reklamując stronę hackerską (nieznajomą). stało się tak dla wszystkich graczy w grze.
Reply
#7
Tak, po prostu mogę przyznać, że stało się to właśnie teraz
Reply
#8
Zacytować: Originally Posted by iZeD Zastanawiam się, jak to się stało, ponieważ nie mam przekierowania ani linku do żadnej strony w V 3.0 ... Sprawdź *****, już znalazłem tam 1.0V.
Reply
#9
Zacytować: Originally Posted by BastianP Czy dzieje się to podczas czatu w grze? Byłem wczoraj na serwerach eu i czat był czyszczony co 5 minut, reklamując stronę hackerską (nieznajomą). stało się tak dla wszystkich graczy w grze. Haha, wiem, co to hacksite ... to nie ma nic wspólnego z Unknowncheats, więc proszę przestań mówić o tym "happeningu" tutaj. To był miły akt marketingowy jakiegoś przyjaciela.
Reply
#10
jego ********* to nowy wielki hack, który właśnie wyszedł, jeśli ktoś go ma w grze, to go zareklamuje
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)