Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Zakazuj ryzyka związanego z używaniem skryptów w powtórkach
#1

Pracuję nad skryptem ahk dla płynnego ruchu freecam i zastanawiałem się, jak wysokie jest ryzyko uzyskania zakazu.   Randomizacja dla większego bezpieczeństwa nie jest tak naprawdę opcją dla płynnego ruchu, więc czy jest coś, co mógłbym zrobić, aby zachować większe bezpieczeństwo?   Z góry dziękuję.
Reply
#2

AHK, gdy PUBG jest otwarty = BAN
Reply
#3

Zacytować: Napisał Cr4zZyBipBiip AHK, gdy PUBG jest otwarty = BAN nie, nie jest. tylko publiczne skrypty zostają zbanowane
Reply
#4

po prostu nie dziel się tym
Reply
#5

Zacytować: Napisał Bakaara Pracuję nad skryptem ahk dla płynnego ruchu freecam i zastanawiałem się, jak wysokie jest ryzyko uzyskania zakazu. Randomizacja dla większego bezpieczeństwa nie jest tak naprawdę opcją dla płynnego ruchu, więc czy jest coś, co mógłbym zrobić, aby zachować większe bezpieczeństwo? Z góry dziękuję. po prostu wyłącz battleye, kiedy używasz swojego "freecam" ahk. taskmanager-> services-> BEService -> rightclick-> stop.
Reply
#6

Zacytować: Originally Posted by nicxio po prostu wyłącz battleye, kiedy używasz swojego "freecam" ahk. taskmanager-> services-> BEService -> rightclick-> stop. To nie zadziała. Nie możesz po prostu wyłączyć battleye.
Reply
#7

Zacytować: Napisał pierwotnie Slayer To nie zadziała. Nie możesz po prostu wyłączyć battleye.
Reply
#8

Zacytować: Originally Posted by nicxio Ponownie, to nie zadziała. Jeśli chcesz ominąć BE, nie jest to sposób na zrobienie tego.
Reply
#9

Zacytować: Napisał pierwotnie Slayer Ponownie, to nie zadziała. Jeśli chcesz ominąć BE, nie jest to sposób na zrobienie tego. użyje on swojego ahk do płynnych ścieżek freecamowych w powtórkach. to wystarczy dla niego. batlleye zostaje rozładowany.
Reply
#10

Zacytować: Originally Posted by nicxio użyje on swojego ahk do płynnych ścieżek freecamowych w powtórkach. to wystarczy dla niego. batlleye zostaje rozładowany. Nie będzie mógł grać online, to tylko opłaca się, jeśli chce sprawdzić.
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)