Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
potrzebujesz pomocy w spyware i adware
Próbowałem prawie każdy program, aby usunąć adware i spyware, ale żaden nie wydaje się działać może 1 powiedzieć mi, jak to zrobić ręcznie? lub program, o którym nie słyszałem? plz
Reply
Translating...
Reply
adaware pro spybot i wiele innych, ale zapominam o nazwach
Reply
Dlaczego po prostu nie dostaniesz pałki i nie zepsujesz swojego komputera? To zawsze działa.
Reply
Zacytować: Originally Posted by SANTANA Dlaczego po prostu nie dostałeś pałki i nie złamałeś komputera? To zawsze działa. pożyczyć mi nietoperza lol
Reply
Więc wypróbowałeś mnóstwo programów ... skąd w ogóle wiesz, że masz coś na swoim komputerze? I możesz spróbować Spy Sweeper.
Reply
Spybot, Adaware, Spyweeper, czego jeszcze używałeś, co nie działało? Jeśli żaden z programów nie usunął oprogramowania szpiegującego: 1. Przejdź do "TaskManager> Processes; poszukaj programu / ów, który działa pod nazwą użytkownika. 2. Jeśli program, który wygląda podejrzanie, nie powinien b działać, zakończ go. Ale spróbuj zapamiętać jego "ImageName" (tj. "SysAI.exe"). 3. Następnie wykonaj wyszukiwanie, a dowiesz się skąd ten program jest uruchomiony. Zwykle pochodzą z "C: \ Program Files". Ale ponieważ jest to program szpiegujący, nie można go skopiować do folderu. Ale potem znowu możesz to usunąć. Mam nadzieję, że mój pomysł "nowatorski" działa, ale jeśli nie, opublikuj, które wyskakujące okienka otrzymujesz ...
Reply
Staraj się nie mylić programów typu adware i spyware z wirusami lub trojon ...... oto świetny DARMOWY skan online: http://www.trendmicro.com/en/home/us/personal.htm
Reply
Jakie programy szpiegujące? Co się dzieje, czy cokolwiek ...?
Reply
Zacytować: Originally Posted by godisadj Spybot, Adaware, Spyweeper, czego jeszcze używałeś, co nie działało? Jeśli żaden z programów nie usunął oprogramowania szpiegującego: 1. Przejdź do "TaskManager> Processes; poszukaj programu / ów, który działa pod nazwą użytkownika. 2. Jeśli program, który wygląda podejrzanie, nie powinien b działać, zakończ go. Ale spróbuj zapamiętać jego "ImageName" (tj. "SysAI.exe"). 3. Następnie wykonaj wyszukiwanie, a dowiesz się skąd ten program jest uruchomiony. Zwykle pochodzą z "C: \ Program Files". Ale ponieważ jest to program szpiegujący, nie można go skopiować do folderu. Ale potem znowu możesz to usunąć. Mam nadzieję, że mój pomysł "nowatorski" działa, ale jeśli nie, opublikuj, które wyskakujące okienka otrzymujesz ... W lżejszych przypadkach jest to problem i przez większość czasu będzie w twoim folderze dokumentów i ustawień, ale zgodnie z prawdą musisz użyć programu lub ryzykować bałagania w swoim rejestrze i pamięci, ponieważ może on przechować się tam> _ <
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)