Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Masz pojęcie, co to za hack?
Rozmawiałem z kilkoma osobami, I natknąłem się na ten zrzut ekranu z wieloma ludźmi. Czy ktoś wie, co to jest oszustwo?     Ten obraz został przeskalowany. Kliknij ten pasek, aby wyświetlić pełny obraz. Oryginalny obraz ma rozmiar 1366 x 705.
Reply
gg troll jest prawdziwy ..
Reply
to jest haker ilikecheats lub jego jeden z zawrotów głowy lub jakiś els hack
Reply
Uh ... Jeśli się nie mylę ... Czy to nie tylko Legacy Rust .. Jak w starej wersji rdzy ..?
Reply
..Chyba żartujesz.. Jestem prawie pewien, że to tylko ostatnia data, kiedy została zaktualizowana
Reply
Ostatnią datą aktualizacji była 13-16 stycznia stycznia 2015 Osoba używa oszustwa, 100% Zastanawiam się, czy to jest publiczne, ponieważ widziałem to od kilku już razy. Zacytować: Napisał Rusteh ..Chyba żartujesz.. Jestem prawie pewien, że to tylko ostatnia data, kiedy została zaktualizowana Spójrz na zrzuty ekranowe. Data banera powinna wynosić 13-16 stycznia ...
Reply
Czy ktokolwiek wie, jak zmienić datę i godzinę baneru ze stali nierdzewnej, tak jakby administratorzy kazali Ci wykonać test zrzutu ekranu, a twój baner nie pasuje do daty w ciągu 3 dni
Reply
och, znam JackaDa i co się z nim stało, robiąc hacki
Reply
być może osobistą edycję c-ostrą. bez odrzutu, szczególnie, itp. byłem pewien, że kiedy skompilujesz jeden z nich, zmieni on datę
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)