Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wektory detekcyjne
Hej, zastanawiam się, czy mógłbym pomóc, próbując zawęzić to, co mogło mnie wykryć.   Ban trwał 3 dni, wykorzystano tylko esp, pierwszy zakaz PUBG.   Grałem 2 dni (ponad 20 gier) z jedynym graczem ESP, nie będąc zbyt oczywistym, nie mając żadnych szalonych gier o wysokim zabijaniu. Dzisiaj dodałem łup / pojazd esp i dostałem zakaz 2 gier po użyciu.   Bypass, którego użyłem: Nowy obwodnica: Obsługa HiJacking poprzez wymuszone dziedziczenie (Proof of Concept)   Użyłem tego jako mojego narzędzia do nauki pisania pióra, skopiowałem całą klasę nakładki i zastosowałem podobną strukturę, więc może być tak, że moja była zbyt podobna.
Reply
Może być mnóstwo rzeczy, nakładka, wyliczanie uchwytów z nieznanego procesu, podpisany kod itp ... Wróć do kwadratu, rozbierając hak w dół, bez efektów wizualnych, jeśli zostanie wykryty, to twoja metoda obejścia.
Reply
Zacytować: Napisał dracorx Może być mnóstwo rzeczy, nakładka, wyliczanie uchwytów z nieznanego procesu, podpisany kod itp ... Wróć do kwadratu, rozbierając hak w dół, bez efektów wizualnych, jeśli zostanie wykryty, to twoja metoda obejścia. Czy po prostu uruchamiałbym oszust w tle, czytając jak lokalna pozycja gracza i czy to wystarczy?
Reply
Zacytować: Originally Posted by 24jared24 Czy po prostu uruchamiałbym oszust w tle, czytając jak lokalna pozycja gracza i czy to wystarczy? Nie rozumiem, dlaczego to nie zadziałałoby, wtedy będziesz wiedział na pewno, czy to obejście.
Reply
Zacytować: Originally Posted by 24jared24 Czy po prostu uruchamiałbym oszust w tle, czytając jak lokalna pozycja gracza i czy to wystarczy? Usuń nakładkę i pozostaw jako jedyną pamięć. Jeśli nadal będziesz zbanowany, to twoja metoda obejścia.
Reply
Zacytować: Originally Posted by 24jared24 Czy po prostu uruchamiałbym oszust w tle, czytając jak lokalna pozycja gracza i czy to wystarczy? Mało prawdopodobne, wstrzyknęłabym twój hack w coś, co może uzyskać te same prawa obsługi. Zajrzyj do oprogramowania antywirusowego z funkcją samoobrony.
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)