Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
potrzebuję pomocy
Notatka moderatora (scrapdizle)   potrzebuję pomocy, gdy wstrzykiwam zawroty głowy tytanu! otrzymuję błąd zobacz ten obraz daje błąd Netframework 4.0, jeśli wiesz, jak to naprawić, powiedz mi proszę! http://s3.postimg.org/o073x2jqb/error.png
Reply
Dostaję dokładnie ten sam problem, który przeglądałem, ale nie znalazłem sposobu na naprawienie tego.
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie JackedBesthack Rozwiązany. Nigdy nie edytuj swojego postu, nauczyłem się na własnej skórze.
Reply
tak, powinieneś zostawić wpis z pytaniem w nim, i co zrobiłeś, aby go rozwiązać, może ktoś inny ma ten sam problem i ten post może pomóc im rozwiązać cokolwiek.
Reply
poczta została przywrócona, naruszona przez użytkownika .. Przeczytaj nasze zasady.
Reply
Próbowałem wstrzyknąć ten hack na moim Bani zakazanym acc kiedy spróbowałem tego na moim świeżym acc nie zrobił żadnego błędu to dlaczego zredagowałem post jego rozwiązany! im zszokowany, że błąd był spowodowany zakazem lub co, ale rozwiązany automatycznie wydaje się Magic XD
Reply
dobrze haha jacked, cieszę się, że to wszystko działa teraz! utrzymuj oszustwo!
Reply
Zacytować: Napisał Genaxide dobrze haha jacked, cieszę się, że to wszystko działa teraz! utrzymuj oszustwo! dziękuję, stary! jeszcze jedno, jesteś miłym facetem XD
Reply
Zadaj te pytania w wątku hack, nie twórz nowego.
Reply
Zacytować: NapisałDarm532 Zadaj te pytania w wątku hack, nie twórz nowego. Wątek powinien być zamknięty, aby go nie podsłuchiwać
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)