Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GoDTeam Hacks
Dziś będę udostępnianie tego Cheat With All Of.       Ten Cheat Has 1.NoClip (działa na niektórych serwerach) 2. Przejrzyj ściany / Strzel przez ściany 3. Szkielet 4.ESP bez opóźnień   I więcej funkcji     UWAGA Ten hack jest w języku rosyjskim, ale nie będzie trudny do zrozumienia.     Umieść pliki na dysku C Użyj Any Injector I Inject UnityLoaderv2 Proponuję ekstremalny wtryskiwacz     Napisy: GoDTeamHacks       http://www.unknowncheats.me/forum/do...=file&id=16921     Tylko dla Rust Experimental Only.
Reply
na rdzę eksperymentalną?
Reply
Zacytować: Originally Posted by pheonix8097651 Dziś będę udostępnianie tego Cheat With All Of. Ten Cheat Has 1.NoClip (działa na niektórych serwerach) 2. Przejrzyj ściany / Strzel przez ściany 3. Szkielet 4.ESP bez opóźnień I więcej funkcji UWAGA Ten hack jest w języku rosyjskim, ale nie będzie trudny do zrozumienia. Umieść pliki na dysku C Użyj Any Injector I Inject UnityLoaderv2 Proponuję ekstremalny wtryskiwacz Napisy: GoDTeamHacks http://www.unknowncheats.me/forum/do...=file&id=16921 Czy możesz powiedzieć, jak aktywować funkcje noclip i wallhack?
Reply
Zacytować: Originally Posted by rataman20 Czy możesz powiedzieć, jak aktywować funkcje noclip i wallhack? Włącz wszystkie opcje po prawej stronie. Przepraszam za to, że w języku rosyjskim to za dużo nie rozumiem.
Reply
Natychmiastowy zakaz, jeśli używasz tego w wersji parowej
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie xDutchProx1 Natychmiastowy zakaz, jeśli używasz tego w wersji parowej I Edytowałem post. Przepraszam za mój pierwszy raz: P.
Reply
Zacytować: Originally Posted by pheonix8097651 Przepraszam za to, że w języku rosyjskim to za dużo nie rozumiem. możesz opublikować zrzut ekranu z menu i mogę go przetłumaczyć. w każdym razie, czekając na zatwierdzenie
Reply
Zacytować: Originally Posted by pheonix8097651 Włącz wszystkie opcje po prawej stronie. Przepraszam za to, że w języku rosyjskim to za dużo nie rozumiem. Jestem z Rosji. Rzuć mi, tłumaczę.
Reply
czy próbowałeś już?
Reply
Zatwierdzone, dzięki za udostępnienie Zatwierdzony plik SHA256: UnityLoaderv2.dll - bd8b2d898bdf563727ebf74cdfec97c4091120a52f27d0f0251efa3108defedf SHA256: komra.dll - 7daf92f45b2aebdb155bcbb3a9444da0e70ad8345ce56aa6f69fd1dceaca2149 Interesuje Cię sposób analizowania plików? Kliknij tutaj, aby się dowiedzieć.
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)