Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak wstrzykiwać New Rust?
Dzień dobry. Czy ktoś może mi wyjaśnić, dlaczego nie mogę wstrzyknąć prosty. Dll (po iniekcji dzwoniąc do funkcji MessageBox) w nowym Rust? Tak, .dll to x64. Tak, obsługa wtryskiwaczy x64. (testowałem Xenos 1.2.1, Xenos 2.0, Extreme Injector 3.3) Próbowałem skompilować wtryskiwacz przez to źródło https://github.com/kaimi-ru/cpp-injector-class, a następnie spróbowałem wstrzyknąć nowy program uruchamiający Rdza, ale otrzymałem błąd "VirtualAllocEx", błąd 0x5 (odmowa dostępu). Antivirus wyłączony, uruchamiany przez prawa administratora. Jakieś sugestie? Przepraszam za mój zły język angielski. Już jest.
Reply
nawet nie wiedział, że były modów / hacki dla nowej rdzy: /
Reply
to źródło jest dla wtrysku c ++, według mojej wiedzy gry jedności potrzebują wtryskiwaczy mono
Reply
Zacytować: Originally Posted by L33testHax0r to źródło jest dla wtrysku c ++, według mojej wiedzy gry jedności potrzebują wtryskiwaczy mono Co masz na myśli mówiąc o "wtryskiwaczach mono"? Dla mnie, na przykład, "mono injector" jest wtryskiwaczem, który ma bootstrap .dll dla zarządzanego ładunku.
Reply
Nowa rdza ma Easy Anti Cheat, który zdaje się zrywać prawa z wszystkich uchwytów, gdy otrzymasz rdzę Tak więc VirtualAllocEx zawiedzie Zobacz ten wątek
Reply
Zacytować: Originally Posted by Quixotic https://github.com/dwendt/UniversalInject ^ To było w opublikowanym wątku ... Właśnie pobrałem ten projekt i próbowałem go uruchomić, ale dostaję błąd, że nie znaleziono UInjectIME.dll. Sprawdziłem folder "UInjectIME" i nie mam go i sprawdziłem projekt github i nie mogę go zlokalizować. Jakieś pomysły?
Reply
zmień nazwę exampledll.dll na inject.dll i umieść go na c: \ uruchom iniektor jako administrator i działa nie uruchamia się również avg, bardzo ładnie Postanowiłem zrobić ten wtryskiwacz w prostym i podwójnym wtryskiwaczu, ma 3 flagi wirusów na sumie wirusów, ale tak samo jak oryginalny wtryskiwacz konsoli, il próbuję pracować nad pozbyciem się tych, kiedy mogę
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie Dickyb0b zmień nazwę exampledll.dll na inject.dll i umieść go na c: \ uruchom iniektor jako administrator i działa nie uruchamia się również avg, bardzo ładnie Postanowiłem zrobić ten wtryskiwacz w prostym i podwójnym wtryskiwaczu, ma 3 flagi wirusów na sumie wirusów, ale tak samo jak oryginalny wtryskiwacz konsoli, il próbuję pracować nad pozbyciem się tych, kiedy mogę Prześlij swój plik do pobrania UC, a nie do systemu załączników.
Reply
zrobić, musisz również umieścić UInjectIME.dll na c: \ również, po prostu przetestowane na Windows 8 i potwierdzone działa, nie możesz zmienić nazwy hackdll.dll na inject.dll, a także będzie narzekać na brakujące wywołanie zwrotne i prawdopodobnie crash, będziesz musiał zbudować swój hack dookoła exampledll.dll cpp http://www.unknowncheats.me/forum/do...=file&id=14409
Reply
więc czy to też działa jako niewykryty iniektor dla dziedzictwa?
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)