Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
plotka o nowym dupe ze skarbcem
plotka krąży wokół ciebie, możesz naśladować skarbiec, czy ktoś ma jakieś informacje?   bawiłem się z tym i jakoś połączyłem m4 z plecakiem na moim pasku ui, ale potem zniknęło tak dunno, jeśli to ma coś z tym wspólnego Inną rzeczą jest myślenie o tym, że możesz natychmiast zostać wyrzuconym z serwera przez administratora, co by było, gdybyś upuścił przedmiot i zostałby kopnięty, gdyby go to nie zmyliło.
Reply
HHmm ....... to może działać
Reply
Wy wymyślacie cokolwiek, a potem opublikujcie w nadziei, że to naprawdę ... Wydali 2 łaty i około 6 restartów serwera, które widziałem 2 dni. Jeśli dupe działało, to już nie jest ..
Reply
Zacytować: Napisał DarkLinuxz Wy wymyślacie cokolwiek, a potem opublikujcie w nadziei, że to naprawdę ... Wydali 2 łaty i około 6 restartów serwera, które widziałem 2 dni. Jeśli dupe działało, to już nie jest .. Tak, próbowałem wszystkiego, zawsze otrzymuję jeden z dwóch błędów: "Desynchronizacja" lub "podwójne logowanie".
Reply
Teraz jest sprawdzanie po stronie serwera. Sprawdza przedmioty, kiedy były używane: upuszczaj, jedz, strzelaj, itp. Jeśli nie istnieje, to dc u.
Reply
Martwi dupka. To może być fajna nazwa piosenki
Reply
jeśli jakieś jedno wydanie a spowoduje duplikowanie m107
Reply
Udało mi się oszukać ze skarbcem. Dziwne było to, że działało przez około godzinę, a potem przestało i nie działało od tego czasu. Wyrzuciłem około 10 pistoletów w tym samym miejscu mojego OG w skarbcu (prawy górny róg). Znajomi spróbowali tego i zadziałało też dla nich, po prostu przestało dla nas. Jeśli dowiem się, jak to się stało, podzielę się!
Reply
Zacytować: Originally Posted by xCasperx21 Udało mi się oszukać ze skarbcem. Dziwne było to, że działało przez około godzinę, a potem przestało i nie działało od tego czasu. Wyrzuciłem około 10 pistoletów w tym samym miejscu mojego OG w skarbcu (prawy górny róg). Znajomi spróbowali tego i zadziałało też dla nich, po prostu przestało dla nas. Jeśli dowiem się, jak to się stało, podzielę się! szanse są już naprawione
Reply
hej casper, Zastanawiam się, w jaki sposób udało ci się ten duplikat ze szczegółami ze swoimi przyjaciółmi, gdybyś mógł podzielić się tym, co byłoby docenione.
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)