Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Resetowanie komputera
#1
dzień dobry Więc Gram krzyżowo, ale po przejściu 30 min - 40 min mój komputer się resetuje czemu? Mój komputer jest szybki, nigdy tego nie dostałem Czy możecie mi pomóc?   EDYTOWAĆ: Nie resetowałem, zauważyłem, że pozostaje na czarnym ekranie.
Reply
#2
Czy to mogą być problemy z temperaturą? Proponuję sprawdzić temps.
Reply
#3
Zacytować: Originally Posted by hanoi22 Czy to mogą być problemy z temperaturą? Proponuję sprawdzić temps. Tak, to brzmi jak problemy z przegrzewaniem. Spróbuj uruchomić monitor tymczasowy i zobacz, na czym polega jego maksymalizacja. (Są darmowe, wystarczy przeszukać Google.) Prawdopodobnie kierowcy zawodzą. Jaką masz kartę wideo?
Reply
#4
Mogę prawie zagwarantować, że to twój procesor, jeśli po prostu Ponownie uruchomi X ilość minut odtwarzania gry wideo. Spróbuj wydmuchać 1-2-letnie zbieranie kurzu z Twoich fanów i wyjść ze swojej skrzynki. Twoja karta wideo zacznie się zawieszać / Artefakty na ekranie Jeśli się przegrzeje; Większość czasu. Powinieneś nadal je czyścić i odkurzać.
Reply
#5
Zacytować: Napisał SimPle01 Mogę prawie zagwarantować, że to twój procesor, jeśli po prostu Ponownie uruchomi X ilość minut odtwarzania gry wideo. Spróbuj wydmuchać 1-2-letnie zbieranie kurzu z Twoich fanów i wyjść ze swojej skrzynki. Twoja karta wideo zacznie się zawieszać / Artefakty na ekranie Jeśli się przegrzeje; Większość czasu. Powinieneś nadal je czyścić i odkurzać. problemem jest to, że Duster nigdy nie trwa
Reply
#6
Czy ciekawa jest Twoja karta wideo ATI lub NVIDIA? Jego def brzmi jak jego przegrzanie lub twoi kierowcy mają pewne problemy.
Reply
#7
Dziękuję za uwagę. Mam NVIDIA 8500 gt. procesor Intel Core 2 Quad MotherBoard DG41TY Intel (nowy) Nie wiem zbyt wiele na temat lodówek, choruję i próbuję go wyczyścić. Patrząc na Everest, wykonam kilka testów, gdy nie gram i podczas grania. Dzięki, bracia, bardzo mi pomogliście. EDYTOWAĆ: Och, zapomniałem powiedzieć. Kupiłem moją płytę główną kilka miesięcy temu, więc nazwałem jakiegoś profesjonalistę, żeby to ująć, ale nie wiem, czy postawił chłodnice prawidłowo. A więc z dziwnym dźwiękiem, źle to sprawdzam
Reply
#8
Zamierzam to wyczyścić i umieścić inne fajne urządzenie. Czy to rozwiąże problem?
Reply
#9
Tak, to może rozwiązać problem
Reply
#10
ktnx Freaky
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)