Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oszukuj w modowanym serwerze
#11
Zacytować: Napisał SlantRust Nieznaczna korekta: P EAC w ogóle nie szuka kodów, a Alistair i Holmzy są za to odpowiedzialni. Plus wiele osób daje im kody. Na czym opieracie te informacje? Mam na myśli, że są firmą oszukującą.
Reply
#12
Zacytować: Originally Posted by jreidlivewire Na czym opieracie te informacje? Mam na myśli, że są firmą oszukującą. Tak i EAC przede wszystkim robi 2 rzeczy: -Pozwala twórcom gier łatwo zakazać oszustw - Zapobieganie wstrzyknięciom / omijaniu itp Dlaczego EAC spędzał czas przeglądając i kupując kody do wszystkich 50 gier, w których pracują, kiedy (co najmniej dla Rusta) dosłownie mają deweloperów, których praca jest dosłownie robić dokładnie to, kupować i ban / sig kody.
Reply
#13
Zacytować: Napisał SlantRust Tak i EAC przede wszystkim robi 2 rzeczy: -Pozwala twórcom gier łatwo zakazać oszustw - Zapobieganie wstrzyknięciom / omijaniu itp Dlaczego EAC spędzał czas przeglądając i kupując kody do wszystkich 50 gier, w których pracują, kiedy (co najmniej dla Rusta) dosłownie mają deweloperów, których praca jest dosłownie robić dokładnie to, kupować i ban / sig kody. Co sprawia, że myślisz, że pracownicy EAC nie zarabiają, aby wyjść i szukać kodów do gier, które obsługują? Pozwól twórcy gry rozwinąć się i pozwól, by firma oszukańcza znalazła / zakazała oszustów. To wysiłek zespołowy. Jestem pewien, że EAC znajdzie kilka i jestem pewien, że twórcy z Rust znaleźli trochę.
Reply
#14
Zacytować: Originally Posted by jreidlivewire Co sprawia, że myślisz, że pracownicy EAC nie zarabiają, aby wyjść i szukać kodów do gier, które obsługują? Pozwól twórcy gry rozwinąć się i pozwól, by firma oszukańcza znalazła / zakazała oszustów. To wysiłek zespołowy. Jestem pewien, że EAC znajdzie kilka i jestem pewien, że twórcy z Rust znaleźli trochę. Już na to zareagowałem. Facepunch dosłownie ma ludzi zatrudnionych do wykonywania tej pracy. To tak, jakby powiedzieć, że VAC będzie kupować kody do wykrywania ich w każdej grze, z którą pracują. Nie będą, po prostu dostarczają narzędzi dla programistów, aby to zrobić z łatwością. Oczywiście VAC ma znacznie większą skalę. Oczywiście, EAC będzie szukał obwodnic, metod podrabiania swoich zakazów HWID itp., Ale oszukiwanie kodów nie jest warte ich czasu i nie jest częścią ich pracy.
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)