Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oszukuj w modowanym serwerze
Dzień dobry,   Mam głupie pytanie ... ^^   czy możemy oszukiwać bez ryzyka zbanowania na modowanym serwerze? Jestem nowy na rdzę i nie wiem, czy modded serwer używa również VAC jako oficjalny   Dzięki
Reply
Tak, ponieważ są to nadal oficjalne serwery
Reply
Zacytować: Originally Posted by zdex29 Dzień dobry, Mam głupie pytanie ... ^^ czy możemy oszukiwać bez ryzyka zbanowania na modowanym serwerze? Jestem nowy na rdzę i nie wiem, czy modded serwer używa również VAC jako oficjalny Dzięki Wszystkie serwery, które pojawiają się na liście serwerów w Rust, mają zarówno EAC, jak i VAC. VAC nie jest tym, o co należy się martwić.
Reply
VAC nie jest tym, o co należy się martwić. Czemu ? Ponieważ mam wiele problemów ze znalezieniem ESP nie wykrytego i wolnego ^ ^ I nie chcę zostać zbanowanym
Reply
Zacytować: Originally Posted by zdex29 VAC nie jest tym, o co należy się martwić. Czemu ? Ponieważ mam wiele problemów ze znalezieniem ESP nie wykrytego i wolnego ^ ^ I nie chcę zostać zbanowanym Nie znajdziesz żadnych publicznych darmowych rzeczy, które są niewykryte, a jeśli to zrobisz, nie pozostaną niezauważone bardzo długo. EAC ma większy wpływ niż VAC w Rust i odkąd EAC aktywnie zakazuje jakichkolwiek darmowych publicznych oszustów.
Reply
Więc nie można oszukać rdzy, nie robiąc tego?
Reply
Zacytować: Originally Posted by zdex29 Więc nie można oszukać rdzy, nie robiąc tego? Nie jestem pewien, jak doszło do tego pytania, ale na pewno można oszukiwać bez wykrycia. Chodzi mi o to, że nie znajdziesz żadnych wolnych, publicznych, niewykrytych hacków. EAC aktywnie wyszukuje i znajduje publiczne hacki, aby zablokować graczy, którzy z nich korzystają. Biorąc pod uwagę tę ciekawość, możesz wydedukować, że aby pozostać niewykrytym, dobrze jest zachować prywatność i pobierać opłaty od niewielkiej bazy użytkowników.
Reply
+1 bardzo dobra odpowiedź dziękuję! i czy wiesz, gdzie mogę znaleźć prywatnego cheata?
Reply
Zacytować: Originally Posted by zdex29 +1 bardzo dobra odpowiedź dziękuję! i czy wiesz, gdzie mogę znaleźć prywatnego cheata? Jeśli się dowiesz, to nie byłoby prywatne, gdyby to było lmao.
Reply
Zacytować: Originally Posted by zdex29 VAC nie jest tym, o co należy się martwić. Czemu ? Ponieważ mam wiele problemów ze znalezieniem ESP nie wykrytego i wolnego ^ ^ I nie chcę zostać zbanowanym Nie ma żadnych niewykrytych publicznych oszustw, nawet jeśli są one wypłacane, więc nie można uzyskać niewykrytego bezpłatnego oszustwa Rust. VAC nie jest tym, o co powinieneś się martwić, ponieważ o ile wiem, nie zadają sobie nawet trudu, by go właściwie użyć. Używają EAC do wszystkiego, więc martw się o to. Zacytować: Originally Posted by jreidlivewire Nie jestem pewien, jak doszło do tego pytania, ale na pewno można oszukiwać bez wykrycia. Chodzi mi o to, że nie znajdziesz żadnych wolnych, publicznych, niewykrytych hacków. EAC aktywnie wyszukuje i znajduje publiczne hacki, aby zablokować graczy, którzy z nich korzystają. Biorąc pod uwagę tę ciekawość, możesz wydedukować, że aby pozostać niewykrytym, dobrze jest zachować prywatność i pobierać opłaty od niewielkiej bazy użytkowników. Nieznaczna korekta: P EAC w ogóle nie szuka kodów, a Alistair i Holmzy są za to odpowiedzialni. Plus wiele osób daje im kody.
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)