Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Z jakim programem budujesz Assembly?
#1
Hej, z jakim programem zbudujesz zestaw CSharp? dzięki
Reply
#2
Zacytować: Zbiór jest skompilowanym wyjściem twojego kodu, zazwyczaj DLL, ale twój EXE jest także zbiorem. Jest to najmniejsza jednostka wdrożenia dla dowolnego projektu .NET. Zespół zazwyczaj zawiera kod .NET w MSIL (język Microsoft Intermediate), który zostanie skompilowany do kodu natywnego ("JITted" - kompilowany przez kompilator Just-In-Time) przy pierwszym uruchomieniu na danym komputerze. Ten skompilowany kod będzie również przechowywany w zespole i ponownie wykorzystywany podczas kolejnych wywołań. Zestaw może również zawierać zasoby, takie jak ikony, mapy bitowe, tabele ciągów i tak dalej. Ponadto zestaw zawiera również metadane w manifeście złożenia - informacje takie jak numer wersji, silna nazwa, kultura, odnośne zespoły i tak dalej. W 99% przypadków jeden zestaw równa się fizycznemu plikowi na dysku - przypadek złożony z wielu plików (jeden zespół, podzielony na więcej niż jeden plik) wydaje się być dość dziwnym przypadkiem krawędzi, który mam nigdy nie spotkałem się do tej pory w moich 5 + lat rozwoju .NET. W zespole wielopłytkowym nadal będzie tylko jeden manifest zespołu w DLL lub EXE i kod MSIL w wielu plikach sieciowych. źródło: http://stackoverflow.com/questions/1...c-sharp-or-net + Rep, ponieważ nie wiesz, jak korzystać z google PS: Tak, nie wymieniłem programu, ponieważ podałem wszystkie informacje, aby samemu go znaleźć.
Reply
#3
Zacytować: Napisał pierwotnie superye Hej, z jakim programem budujesz zestaw CSsharp? dzięki Odbłyśnik .Net + wtyczka reflexil
Reply
#4
Zacytować: Napisał pierwotnie macho105 Odbłyśnik .Net + wtyczka reflexil Próbowałem już używać tego, ale na nowej rdzy gra nie ładuje się przy użyciu modyfikatora Assembly.dll?
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)