Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
The Walking Dead Cheat?
Słyszałem więc, że jest nowy kod o nazwie The Walking Dead, w którym miażdżysz grę, aby sądzić, że jesteś martwy i nie możesz umrzeć. Czy ktoś wie, jak to zrobić? jeśli tak, to czy możesz zamieścić komentarz na temat tego, jak?   ok, cześć
Reply
Po prostu pozwala ci chodzić, kiedy zostajesz zabity, ale nie możesz robić niczego innego.
Reply
to wszystko, co chcę zrobić
Reply
Jest on zawarty w hackowaniu L0wb1ts tutaj: http://www.unknowncheats.me/forum/wa...warz-hack.html Cieszyć się
Reply
To dla iPlayWarZ (emulator War Z), chcę go dla pełnej gry.
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie Mrvideogamelove To dla iPlayWarZ (emulator War Z), chcę go dla pełnej gry. Dowiedz się, jak to działa, pobierz CT i dowiedz się. Następnie możesz dostosować go do "pełnej gry".
Reply
jak mam to zrobić?
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie Mrvideogamelove jak mam to zrobić? guz! Kliknij tutaj To dobry początek.
Reply
wyszukiwałem już w Google i nic nie wyskoczyło. Poza tym wyraźnie nie znasz dobrze Google. Wpisywanie Cheat Engine Tutorials nie przekieruje mnie do WSZYSTKIEGO powiązania z War Z
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie Mrvideogamelove wyszukiwałem już w Google i nic nie wyskoczyło. Poza tym wyraźnie nie znasz dobrze Google. Wpisywanie Cheat Engine Tutorials nie przekieruje mnie do WSZYSTKIEGO powiązania z War Z Nawet ja nie jestem taki głupi i jestem stonerem, naucz się korzystać z cheat engine, więc możesz "w zasadzie" zrobić wszystko, co chcesz, aby odblokować grę "w pełnej wersji" Cheat engine będzie również początkiem nauki programowania, więc dlaczego nie po prostu dać mu szansę?
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)