Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak ominąć zakaz HWID?
Nie ma zbyt wiele informacji na ten temat na forum.   Zastanawiałem się, czy ktoś ma rozwiązanie tego problemu, ponieważ ja i wiele innych osób jest zabronionych HWID.
Reply
Zmień swój HWID?
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie Slayer Zmień swój HWID? Myślę, że to jest jego pytanie.
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie Slayer Zmień swój HWID? Czy potwierdzono, że jest tak prosty jak zmiana rejestru? Czy śledzą i zakazują na podstawie innych informacji? Czy ktoś przekroczył zakaz HWID w tej grze? Jakie kroki podjąłeś? Jest wiele rzeczy, o których tutaj nie mówiono.
Reply
Zacytować: Originally Posted by stlownz Czy potwierdzono, że jest tak prosty jak zmiana rejestru? Czy śledzą i zakazują na podstawie innych informacji? Czy ktoś przekroczył zakaz HWID w tej grze? Jakie kroki podjąłeś? Jest wiele rzeczy, o których tutaj nie mówiono. battleye bierze twój serial HWID i to nie może być zmienione (jeśli to może mi pokazać jak!) ten serial nie jest taki jak ten, który widzisz jako HEX jak XXXX-XXXX, to serial, który widzisz, jest tym, który możesz przeczytać ze speccy lub innego hdd czytniki szeregowe iv zmęczony, aby podłączyć DeviceIoControl, ale wygląda jak battleye za pomocą innej metody, aby uzyskać nasz serial ale w każdym razie nie możesz ominąć tego, po prostu kup sobie dysk twardy z dyskiem twardym o pojemności 120GB i zainstaluj Windows 10, odtwórz ponownie tylko to, co udało mi się znaleźć, ale jeśli ktoś jeszcze ma jakieś informacje na ten temat, daj mi znać @ Schnocker powiedział swój wewnętrzny pakiet ID 6, ale jego zaszyfrowany on DID post, jak go odszyfrować, ale bez klucza / klawiszy będzie ci ciężko sfałszować lub ominąć to może poinformować go, że wie więcej, wciąż próbuję znaleźć klucz
Reply
BTW NIE MA ŻADNEGO BŁĘDU!
Reply
Zacytować: Originally Posted by bobulka BTW NIE MA ŻADNEGO BŁĘDU! Jesteś w błędzie.
Reply
Globalnie zostałem zbanowany z powodu ragehackingu. Planowałem sformatować moją HD i ponownie zainstalować wszystko, więc to nie zadziała?
Reply
Zacytować: Originally Posted by tx0 Globalnie zostałem zbanowany z powodu ragehackingu. Planowałem sformatować moją HD i ponownie zainstalować wszystko, więc to nie zadziała? Potrzebujesz nowego dysku twardego.
Reply
BattlEye otrzyma numer seryjny twojego twardego dysku. Kod: wmic diskdrive get serialnumber
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)