Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy inne zewnętrzne ESP drży?
#11
Mam pytanie o noob. Jak łatwe (wykrywanie) jest stworzenie zewnętrznego rdzy? Czy nadal musisz czytać pamięć przez sterownik? Z góry dziękuję!
Reply
#12
Zacytować: Napisał Sadulizzten Mam pytanie o noob. Jak łatwe (wykrywanie) jest stworzenie zewnętrznego rdzy? Czy nadal musisz czytać pamięć przez sterownik? Z góry dziękuję! Wymaga dużo wiedzy o anticheat, aby stworzyć oszustwo dla Rusta.
Reply
#13
Zacytować: Napisał pierwotnie sase08 Wymaga dużo wiedzy o anticheat, aby stworzyć oszustwo dla Rusta. OK, było tak, jak się spodziewałem. Dziękuję Ci!
Reply
#14
Zacytować: Napisał Sadulizzten Mam pytanie o noob. Jak łatwe (wykrywanie) jest stworzenie zewnętrznego rdzy? Czy nadal musisz czytać pamięć przez sterownik? Z góry dziękuję! Możesz czytać pamięć bez tworzenia nowego sterownika lub konieczności obsługi procesu. To, czy jest to łatwe, czy nie, jest subiektywne. Tylko ty możesz odpowiedzieć, jeśli to proste.
Reply
#15
Zacytować: Originally Posted by jreidlivewire Możesz czytać pamięć bez tworzenia nowego sterownika lub konieczności obsługi procesu. To, czy jest to łatwe, czy nie, jest subiektywne. Tylko ty możesz odpowiedzieć, jeśli to proste. Hmm. może dll wtrysku do innego procesu, który już ma uchwyty i czytać stamtąd? Jeśli tak, to jaki byłby dobry proces do wykorzystania jako pośrednik?
Reply
#16
Zacytować: Napisał Sadulizzten Hmm. może dll wtrysku do innego procesu, który już ma uchwyty i czytać stamtąd? Jeśli tak, to jaki byłby dobry proces do wykorzystania jako pośrednik? Jestem prawie pewna, że teraz odbierają dostęp z uchwytów w każdym procesie. Kiedyś były to wszystkie procesy z wyjątkiem lsass. Może istnieć sposób na ominięcie tego, ale jedyne co naprawdę wiem to to, że usuwają dostęp z każdego uchwytu, nawet od lsass. Odwzorowywanie pamięci fizycznej i czytanie z tego jest dość powszechne w dzisiejszych czasach, ponieważ nie potrzebujesz uchwytu do odczytu lub zapisu w pamięci fizycznej. Po mapowaniu twojej fizycznej pamięci istnieją wektory detekcji, więc zostawię to tobie, by przeprowadzić badania na nich.
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)