Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pakowanie wąchania
Cześć Chcę rozpocząć ten wątek, aby opisać mój rozwój w zakresie dekodowania pakietów rdzy. Moim celem jest zrobienie radaru z rdzy, podobnego do tego zrobionego przez clockword235 dla spuścizny rdzy.   Chciałbym cię też zapytać, czy ktoś tutaj próbował coś takiego zrobić?   Spędziłem około 5 godzin próbując uzyskać wzór, i znalazłem niektóre - mogłem uzyskać identyfikator gracza i jego lokalizację, ale filtrowane pakiety nie były spójne.
Reply
Zacytować: Originally Posted by PorekP Cześć Chcę rozpocząć ten wątek, aby opisać mój rozwój w zakresie dekodowania pakietów rdzy. Moim celem jest zrobienie radaru z rdzy, podobnego do tego zrobionego przez clockword235 dla spuścizny rdzy. Chciałbym cię też zapytać, czy ktoś tutaj próbował coś takiego zrobić? Spędziłem około 5 godzin próbując uzyskać wzór, i znalazłem niektóre - mogłem uzyskać identyfikator gracza i jego lokalizację, ale filtrowane pakiety nie były spójne. Próbowałem robić podobne rzeczy. Jedną z rzeczy, które mogą ci pomóc, jest wiedzieć, że Rust korzysta z protokołu serializacyjnego Protobuf firmy Google. Idealnym snifferem byłoby oszukanie pakietów i zserializowanie ich w taki sam sposób, jak gra (w tym celu można nawet użyć kodu deserializacji). Problemem, który miałem, jest to, że nie wiem wystarczająco dużo o tym, jak te pakiety są zaszyfrowane (jeśli nawet są) lub czy są skompresowane (jeśli nawet są). Z pewnością nie są w zwykłym tekście.
Reply
kiedy uruchomisz Rust bez EAC powinieneś być gotowy do debugowania rzeczy, po prostu sprawdź funkcję Recv i sprawdź, gdzie działa bufor i jak je odszyfrowują, wiem, że łatwiej powiedzieć, a następnie zrobić, ale powinno być możliwe. ale dlaczego miałbyś pisać kodowanie pakietów? powinieneś rozważyć zrobienie tego przez adres, strukturę i sterowniki, myślę, że to jest dużo łatwiejsze. Zrobiłem to samo dla Arma2 raz i zajęło mi to piekło czasu, dopóki nie dostałem niektórych rzeczy działających i wciąż nie jest tak naprawdę bezbłędne.
Reply
patrząc na to, jak to było zrobione w Legacy, wąchanie było najbezpieczniejszym sposobem, aby go nie wykryć, a także całkiem łatwo. Wiem, że ta wersja rdzy jest bardziej prototypowana, ale rok temu wciąż udało mi się uzyskać prawidłowe pozycje innych graczy - ale nie byłem wtedy zainteresowany tym projektem. Teraz chcę uruchomić go ponownie i zbudować aplikację z WinPcap. Nawet jeśli częstotliwość odświeżania byłaby wolna lub nieprawidłowa pozycja - jego ogromna przewaga w przypadku wykrycia niskiego ryzyka
Reply
Byłbym też zainteresowany tym, proszę, utrzymuj nas na bieżąco. Myślę, że jest to bardzo dobry sposób na wydobywanie informacji z gry z bardzo niską szansą na wykrycie. Z łatwością można to zrobić, co jest bezpieczniejsze niż czytanie z pamięci. Wydaje mi się, że jest też kilka dobrych przypadków użycia odkuwki pakietów, takich jak redukcja broni / narzędzi GCD lub czas przeładowania. Byłbym szczęśliwy mogąc przyczynić się do tego wątku, jeśli niektórzy ludzie dołączą do pociągu
Reply
Jestem bardziej niż szczęśliwy, mogąc się przyłączyć, ostatnio również zajmowałem się tego typu hakowaniem. Jeśli formularze grupowe daj mi znać, a ja będę bardziej niż szczęśliwy mogąc wnieść wkład.
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)