Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zabawne wideo i odpisy
Zabawne zdjęcia z całego ciastka.         EDYCJA # 1: nagle skurwiele wiedzą, jak się zachować   Problemy z stroną zakupu Steam     O ostatnich zakazach ...   EDIT # 2: lol, nagle pojawiły się serwery ze 100 slotami. Podsumowując, biskwit jest naprawdę mocny     OH LOL: http://pl.pc.gamespy.com/pc/the-war-z/12...ce=twitter     EDYTUJ # 3:
Reply
Dobre znalezisko, Pierwsze 5 minut podsumowuje moje skargi dotyczące tej gry.
Reply
Lool miał niezły film.
Reply
Co to jest, ja nawet nie. GameSpy: Szokujący wywiad z twórcą gry War Z na fałszywych reklamach w sklepie Steam - Strona 1
Reply
W końcu ktoś zadaje pytania, na które społeczność nie może uzyskać odpowiedzi. Szkoda, że odpowiedzi są pełne backdoora, mylącego i śmieci.
Reply
Zacytować: Originally Posted by Haruhi | Co to jest, ja nawet nie. GameSpy: Szokujący wywiad z twórcą gry War Z na fałszywych reklamach w sklepie Steam - Strona 1 Zacytować: Sergey Titov: I tak gra obsługuje 100 graczy - heck, obsługuje obecnie ponad 400 graczy na serwer od dzisiaj Cóż, to jest rażące kłamstwo, może chciałby porozmawiać z chłopakami kodującymi ich grę. Wiem na pewno, że w kliencie jest tylko 128 miejsc dla graczy. Cóż, myślę, że może spróbować załadować 400, jeśli chcą przepełnienia bufora. Mówi jak zły polityk.
Reply
Zacytować: Originally Posted by zoomgod Cóż, to jest rażące kłamstwo, może chciałby porozmawiać z chłopakami kodującymi ich grę. Wiem na pewno, że w kliencie jest tylko 128 miejsc dla graczy. Cóż, myślę, że może spróbować załadować 400, jeśli chcą przepełnienia bufora. Mówi jak zły polityk. Nie, koleś .. Zacytować: Mamy serwery demo ze 130 i 150 graczami na nich. - Sirgay
Reply
im przy powiększeniu, nawet jeśli lista graczy może przekroczyć 128, klient nie rozpoznaje lub nie przechodzi iteracji po id 127 Zastanawiam się, czy serwer testowy kiedykolwiek się zapełnił? może niestandardowy klient?
Reply
Nadal stoję przy mojej pierwszej pięści, którą zrobiłem http://www.unknowncheats.me/forum/676620-post11.html
Reply
Zacytować: Napisał Lamleial im przy powiększeniu, nawet jeśli lista graczy może przekroczyć 128, klient nie rozpoznaje lub nie przechodzi iteracji po id 127 Zastanawiam się, czy serwer testowy kiedykolwiek się zapełnił? może niestandardowy klient? Nov był sarkastyczny, to był kolejny cytat z tego artykułu Dowód, że Sirgay jest FOS i kłamie każdemu. Jest to sekcja pętli iteracji odtwarzacza od bieżącego klienta gry Kod: . tekst: 0013EDB0 inc edi. tekst: 0013EDB1 cmp edi, 80h <---------- 128 graczy. tekst: 0013EDB7 jl loc_13ED00 Być może, jeśli będzie musiał wyjaśnić, co może zrobić gra, powinien po prostu zapytać tutaj
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)