Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Więc WarZ ma Punkbuster?
#1
Hahahahaha, możesz w to uwierzyć? Nasza ulubiona gra "6-letnia devolopment" w końcu zdobyła PunkBuster! Teraz możemy grać bez oszustów!   Słowa od wielu fanów. Nazwałem się, gdy grałem w "WarZ". Oni szczerze sądzą, że PB przestanie oszukiwać, ale inne witryny już mają hacki omijające to, nie mogę uwierzyć, że ludzie rzeczywiście myślą, że punkbuster przestanie oszukiwać. Co myślisz?     Hammerpoint Co myślisz?
Reply
#2
To zmniejszy liczbę hakerów o połowę, to prawdopodobnie najbardziej, co zrobi.
Reply
#3
Jak na razie celowałem dwa razy, co zobaczymy w ciągu kilku następnych dni / tygodni / miesięcy
Reply
#4
PunkBuster zły anty-cheat i hack we wszystkich grach PunkBuster na polu bitwy 3 i wiele PunkBuster ban ho hack whit cheat-engine ale nie ma zakazu normalnego hack'u Hackuję steam comptes i testuję hack w compte hacked zanim grałem w moim compte i po undapte w PunkBuster w wojnie zi testowałem wszystkie hack i tylko jeden hack mnie kopnął
Reply
#5
Nawet jeśli dostaną Punkbuster, Hakerzy Vip zostaną i to oni mają najlepsze hacki
Reply
#6
Jak powiedział Vaas, mogą przeciąć hakerów na pół, ale hakerzy VIP pozostaną na zawsze. Nie wspominając już wcześniej czy później, UC będzie wypełnione pubowymi hackami, mogą one nie trwać długo, ale będą tam i będą używane. Myślę, że będzie to miało niewielki lub żaden wpływ na grę.
Reply
#7
Podobnie jak PB powstrzyma graczy od oszukania fu * k z tej gry
Reply
#8
wow, zostałem zabity przez hakera w białym domu. Właśnie przyszedł i zastrzeliłem mu mosberg i w pełni go uderzyłem, ale on nie umarł! Wtedy mój brat strzelił mu 30 rundą m4, ale nie umarł ... nie miał zbroi. Fuu ta głupia gra!
Reply
#9
W tej grze jedynym sposobem na przetrwanie jest użycie hacków. Bez nich nie żyjesz.
Reply
#10
punkbuster wykrywa Rei?
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)