Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Rust Steam Hack
#1

Coś, na co wszyscy czekaliśmy wreszcie na działanie Rust Steam Hack !.   To funkcje Hack   1.ESP 2.Abbot   To wszystko na teraz     Instrukcja 1. Umieść Bypass.dll w RustClient_Data 2. Uruchom grę 3. Otwórz program Rust.exe 4. Podczas gry naciśnij INSERT 5. Ciesz się   Nie usuwaj żadnych plików wewnątrz rar lub folderu, szczególnie Leaked.dll Jeśli Twój antywirus zostanie ostrzeżony, nie martw się. To normalne, że hacki są rozpoznawane jako wirusy, bez zmartwień. Pamiętaj, aby wyłączyć go podczas gry, w przeciwnym razie hack zostanie usunięty lub nie będzie mógł być uruchomiony.     BAW SIĘ DOBRZE !       http://www.unknowncheats.me/forum/do...=file&id=16988     Tylko dla Rust Experimental Only       "TYLKO DO STALI STEAM"     Kredyty:   Helios: za zrobienie haka SnowyMountain: Do kodowania Nie aktualizuje się codziennie G234: Naprawianie złamanego aimbota shakree: For Nic: P
Reply
#2

" Tylko dla Rust Experimental Only "TYLKO DO STALI STEAM" " ??????????????
Reply
#3

kiedy dokonano tego włamania?
Reply
#4

Zacytować: Originally Posted by vitooooo " Tylko dla Rust Experimental Only "TYLKO DO STALI STEAM" " ?????????????? Tak, tylko dla rdzy parowej Tylko eksperymentalnie !.
Reply
#5

Czy możesz zablokować możliwość grania na serwerach modded / Community za pomocą tego?
Reply
#6

Niespodziewane jajo uwolnienia Czy zdajesz sobie sprawę, że to będzie szybko załatane? xDD
Reply
#7

Zacytować: Originally Posted by dkvadim Unstopable releaser! gg Czy zdajesz sobie sprawę, że to będzie szybko załatane? xDD Jestem tym, dlaczego go wydałem. Nadal mam grę Łamanie hacków / dostęp do poleceń administracyjnych, które wypuściły jakiś czas później xD Muszę się najpierw dobrze bawić. (O dobry Boże, co zrobiłem xD).
Reply
#8

Jesteś najlepszy / jesteś najlepszy!
Reply
#9

Zacytować: Originally Posted by Flexxy Czy możesz zablokować możliwość grania na serwerach modded / Community za pomocą tego? Oczywiście, nigdy nie jesteś bezpieczny za pomocą oszustw łonowych.
Reply
#10

Zacytować: Wysłany przez disabilitor pierwotnie Oczywiście, nigdy nie jesteś bezpieczny za pomocą oszustw łonowych. Cóż, jest to niewykryte na razie, chyba że Admin spytuje U.
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)