Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poszanowanie
Faceci ... Gals, to nie jest łatwe do zakodowania ... dobrze, dopóki nie robiłeś tego przez 8 lat jak ja. Neway, mój punkt widzenia jest prosty: jeśli masz skargi na czyjąś wersję, spróbuj zrobić "pozytywną krytykę". Niektórzy współpracownicy hax0r mają dość (nie nazywam nikogo w szczególności), ale myślę, że wszyscy możemy powiedzieć przez brak haxz0r dalszych wydań n ulepszeń. Z tego powodu nie chodzę do pubu - NIGDY. Myślę, że ta społeczność, którą UC-FORUM przyciągnęła przez te wszystkie lata, w której członkiem jest changin, kiedyś była etyka ... teraz to wszystko po prostu brak szacunku dla ciągłego modowego ostrzeżenia o niepotrzebnych uwagach ppl give. Podczas testowania czyjejś ciężkiej pracy, staraj się pamiętać, że nie muszą jej nawet wydawać, zrobili to dla społeczności. Więc narzekasz na b4, zadaj sobie pytanie: Jak zabawne są te gry bez hax0rz? Wszyscy używacie tych haczyków / skryptów // trenerzy ect ponieważ albo 1. u ssać normalną grę, albo 2. gra jest nudna bez nich. Bądź więc miły dla programistów, którzy wnoszą swój wkład. Pozytywna informacja zwrotna = więcej aktualizacji. Byłem wstrzymany na taki wątek od lat w obawie, że mogę zostać zbanowany przez mod, ale miałem to i jestem zaskoczony, że żaden inny programista nie wypowiedział się jeszcze. Przykro mi, jeśli ktoś jest obrażony, ale dla wszystkich nowych osób, zachowaj komentarze z szacunkiem ... etyczną. Etyka pracy bo makin hax to praca. Przepraszamy za każdy mod, który mógł być sfrustrowany tym wątkiem.   -Sabian
Reply
POSZANOWANIE GD jest bardziej dojrzałym, ściśle moderowanym miejscem do wydania kodu, jeśli nie bardzo przypominasz początkujących tutaj w UC.
Reply
hmm nigdy nie miałem problemu, lubię wszystkich ludzi tutaj bigtimez <3 oprócz wszystkich
Reply
z jakiegokolwiek powodu, dla którego tu napisałeś? nie ma to nic wspólnego z MW2
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)