Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy to jeden z was?
http://www.reddit.com/r/playrust/com...naces_deleted/   "Jakiś haker wszedł na serwer i zniszczył wszystkie rzeczy, tylko ostrzeżenie dla ludzi chcących grać tutaj i innych graczy na oficjalnych serwerach."   "Facet od omegi robi to tak często od tygodnia, leci z hackami ESP, żeby zobaczyć wszystkie skrzynie, a potem zakładam noclipy przez ściany, gdy leci dookoła, i używa broni administratora, która usuwa rzeczy do pozbycia się wszystkich rzeczy z zapasami (magazynowanie, duże magazyny, ogniska, piece) i zabija wszystkich, którzy są w rzeczywistości online. Wiem, że robi to ręcznie, ponieważ kilka baz dalej nie jest trafionych, a także kilka baz, które oczywiście zostały przetestowane, aby były niedostępne. (Utknąłem w jednej z tych baz, przed naszymi drzwiami jest rampa i nie możemy wejść / wyjść.) Odpowiedź na serwerze ( to jest oficjalne) polegało na wykonaniu 4-godzinnych wycofań około 5 godzin po fakcie, oczywiście nic nie naprawiło, a potem przyszedł ponownie i zrobił to ponownie. "   Ta osoba to wymyśliła. Czy to ty, IZed?   Bez klipu, latające i wciąż nie zbanowane. Cieszę się z tego.
Reply
1) Poprawka "Noclip" została załatana 2) Przejście przez ściany jest załatane 3) Dupki (sposób w jaki można uzyskać admin wep) jest załatany, ale może być inny Bardzo wątpię, czy to ktoś z UC.
Reply
Zacytować: NapisałDarm532 1) Poprawka "Noclip" została załatana 2) Przejście przez ściany jest załatane 3) Dupki (sposób w jaki można uzyskać admin wep) jest załatany, ale może być inny Bardzo wątpię, czy to ktoś z UC. Na kiedy jest łatany noclip? Obserwowałem, jak ktoś wczoraj przechodzi przez jedną z moich ścian (2-15-2014).
Reply
Noclip został załatany kilka tygodni temu .. Wysyłane z iPoda touch przy użyciu Tapatalk
Reply
XD Wygląda na to, że ktoś się bawi, jeśli to jest naprawdę nowe.
Reply
Zacytować: NapisałDarm532 1) Poprawka "Noclip" została załatana 2) Przejście przez ściany jest załatane Cóż, zdecydowanie nie, widziałem kilka osób przechodzących przez ściany i drzwi po tej łatce (i zabiłem jednego z nich wczoraj, jakoś dostał się do mojego domu). Najwyraźniej użyli do tego skrzynki, ale nie mogę odtworzyć starego błędu, musi być nowy.
Reply
Zacytować: NapisałDarm532 1) Poprawka "Noclip" została załatana 2) Przejście przez ściany jest załatane Nie do końca prawda, nadal można wejść i wyjść z domów. Naprawdę nie widzę, jak to ma znaczenie, ponieważ nie musiałbyś robić tego w Noklipie. Ten facet prawdopodobnie właśnie napisał coś, co uszkadza skrzynie itp. W taki sam sposób, jak działa natychmiastowe zabijanie.
Reply
Zacytować: Originally Posted by Coron Nie do końca prawda, nadal można wejść i wyjść z domów. Naprawdę nie widzę, jak to ma znaczenie, ponieważ nie musiałbyś robić tego w Noklipie. Ten facet prawdopodobnie właśnie napisał coś, co uszkadza skrzynie itp. W taki sam sposób, jak działa natychmiastowe zabijanie. Natychmiastowe zabijanie nie działa w ten sposób.
Reply
Zacytować: NapisałDarm532 Natychmiastowe zabijanie nie działa w ten sposób. Możemy używać różnych metod. Jestem w stanie natychmiastowo zabijać skrzynie w ten sam sposób, w jaki jestem w stanie natychmiastowo zabijać ludzi.
Reply
Zacytować: Originally Posted by Coron Możemy używać różnych metod. Jestem w stanie natychmiastowo zabijać skrzynie w ten sam sposób, w jaki jestem w stanie natychmiastowo zabijać ludzi. Używam ręcznej metody RPC. Ale zhakowałem rdzę jako POC, więc już jej nie dotykam. Zbyt wrażliwy.
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)