Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Steam / id / checker
Witaj, chciałbym przedstawić ci prosty checker na kontrole pary wykonane przez mojego przyjaciela. (Dał mi pozwolenie na przesłanie i przedstawienie go)   więcej wyjaśnień na jego githubie:   Kliknij     Wideo, jak korzystać:   https://youtu.be/-mqCD2KOT64     + Musisz utworzyć folder, w którym będzie przechowywany twój plik .txt. + Musisz utworzyć niestandardowy plik .txt, gdzie będzie identyfikator, aby sprawdzić, czy jest on dostępny.     Polecenia:   autor -> wyświetla autora.   ścieżka ./_yourfolder/yourtxt.txt -> ustawia ścieżkę do twojego pliku txt.   interval x -> ustawia interwał między kontrolami (1 -> 1ms, 10 -> 10ms, etc ...).   start -> uruchamia program.   help -> Drukuje wszystkie polecenia za pomocą wyjaśnień. Profil pary wodnej autora: para wodna   Ściągnij:   uc   Mała notatka od autora Lepiej jest zdobyć klucz api samodzielnie, użyj .exe, jeśli nie jesteś programistą     Github (zawiera kod źródłowy): https://github.com/zxvnme/crackerer/     Wszystkie kredyty do zxvnme za wykonanie.
Reply
To nie jest dla CS: GO, to jest dla pary, a po drugie dlaczego kurwa chciałbyś mieć 3-literowy identyfikator, który jest zupełnie bez znaczenia.
Reply
Zacytować: Originally Posted by h e l l To nie jest dla CS: GO, to jest dla pary, a po drugie dlaczego kurwa chciałbyś mieć 3-literowy identyfikator, który jest zupełnie bez znaczenia. Po pierwsze jest to tylko przykład Po drugie, wiele osób, które grają w cs, chce mieć unikalny identyfikator pary
Reply
Zacytować: Originally Posted by verpo Po pierwsze jest to tylko przykład Po drugie, wiele osób, które grają w cs, chce mieć unikalny identyfikator pary To nie jest dla CSGO, niewłaściwe dziecko z sekcji. Po drugie, czy mówisz, że id "gzyf" lub inne przypadkowe gówno jest wyjątkowe? Jego autystyczne, te identyfikatory nie są nawet rzadkie. 17576 kombinacji dla alfabetycznych adresów URL i 1000 dla liczb. Bezcelowy program.
Reply
Zacytować: Originally Posted by h e l l To nie jest dla CSGO, niewłaściwe dziecko z sekcji. Po drugie, czy mówisz, że id "gzyf" lub inne przypadkowe gówno jest wyjątkowe? Jego autystyczne, te identyfikatory nie są nawet rzadkie. 17576 kombinacji dla alfabetycznych adresów URL i 1000 dla liczb. Bezcelowy program. Jak już powiedziałem, to tylko przykład, którego nie możesz przeczytać? możesz stworzyć własny plik txt, aby sprawdzić dowolny identyfikator, jeśli jest dostępny.
Reply
Notatka moderatora Zatwierdzone, dzięki za udostępnienie.
Reply
pamiętajcie, aby przypomnieć wszystkim o używaniu interwału, który spowodował awarię mojego komputera, o którym zapomniałem
Reply
W każdym razie możesz zrobić wersję tego, która sprawdza / groups /?
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)