Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jak sprawić, by WarZ działał szybciej na moim GPU?
#11

moje działa również wolno hahaha
Reply
#12

Spróbuj spowolnić swoje ustawienia graficzne! Ponadto, jeśli chcesz zrobić tanią aktualizację, pobierz 6870/6950! Greets, XC.
Reply
#13

Ustawienie jest niskie: P * Cóż, część z nich nie jest zoptymalizowana w całości .... * ale zaczyna mi się denerwować gra w rozdzielczości 1280 x 800, a nie w 1920 x 1080 ... I dzięki za informacje o GPU źle dostać zegarek do tych 6870/6950 Ale jeśli zaczniemy mówić o chwilowym usprawiedliwieniu ... Czy sądzisz, że jest coś, co mógłbym zrobić, aby gra przebiegła bardziej płynnie? Idk, czy istnieje opcja w biosie, w której możesz dać więcej pamięci RAM GPU, aby to zrekompensować?
Reply
#14

Włącz VSync / Vertical Sync To może ci pomóc!
Reply
#15

Zacytować: Napisał Alvincp Włącz VSync / Vertical Sync To może ci pomóc! Vsync to tylko opcja spowolnienia FPS. Odświeża się z prędkością około 60 fps i sprawia, że gra wolniej, więc wyłącz ją
Reply
#16

Wiele osób zaczęło spadać po FPS, ponieważ podwoiły liczbę zombie. Liczba zombie jest teraz po prostu idiotyczna, jeśli masz tylko broń do walki wręcz to grzankę.
Reply
#17

Zacytować: Originally Posted by zoomgod Wiele osób zaczęło spadać po FPS, ponieważ podwoiły liczbę zombie. Liczba zombie jest teraz po prostu idiotyczna, jeśli masz tylko broń do walki wręcz to grzankę. lubię więcej zombie, nie wspomniałbym o kilku więcej w dużych miastach. Nie lubię osłabionych przedmiotów leczniczych, to denerwujące. użycie 12 bandaży do leczenia połowy hp jest głupie.
Reply
#18

Moje ustawienia GPU mają włączoną synchronizację pionową (VSync). Włączyłem go, ponieważ mój procesor graficzny ma dużo zająknięć, ekran rozdziera w grze. Zobaczę o wyłączeniu tego.
Reply
#19

zmniejsz liczbę klatek z prerendered do 1
Reply
#20

Zacytować: Napisał Lamleial zmniejsz liczbę klatek z prerendered do 1 Gdzie mogę to znaleźć?
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)