Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak sprawić, by WarZ działał szybciej na moim GPU?
Okular   8 GB 1333 MHz 1TB AMD FX 6100 (6 rdzeni) 3,3 GHz ASUS Radeon HD 6670 1 GB GDDR5 OC'ed (zegar 850 MHz)   Korzystam z GameBoostera, kiedy jestem w grze, idę do niektórych miast, moje klatki na sekundę spadają do 15-20 fps i są leniwe jak gówno. Jestem na klasycznym motywie Windows, również zdefragmentowałem grę, używając ccleaner wielu narzędzi do zoptymalizowania mojej gry. to czasami działa, ale wtedy moje klatki na sekundę spada tak nisko, że gra jest nie do odegrania.   jakieś wskazówki? Niedługo aktualizacja nastąpi wkrótce w kwietniu 2013 r., ale czy w międzyczasie są jakieś wskazówki, które pomogą mi ulepszyć moją rozgrywkę?
Reply
Lol człowieku. W mieście wszyscy mają fps spadki do 5-25. Nie wiem czemu. Mam : Intel Pentium Dual Core 2x2,5 GHz (3.1 teraz) NVIDIA GeForce 9800 GT 512 MB RAM 2,5 GB pamięci RAM Bez tego. A kiedy jestem poza miastem mam 30-60 fps na niskim poziomie. W mieście masz takie same jak ty 15-20 fps.
Reply
Czy nie ma sposobu na zwiększenie pamięci RAM przydzielonej do GPU?
Reply
Jestem też na niskim ustawieniu, AA off.
Reply
Powiedz mi, ile masz fps, kiedy nie jesteś w mieście ?. Jeśli masz 20-30 klatek na sekundę, system musi naprawdę do kitu. Mój znajomy ma procesor i3 karty graficznej za jedyne 45 dolarów (100zł im z Polski). I gra dobrze w mieście 5-15 fps, kiedy nie w mieście, czasami 40 fps
Reply
Zacytować: Originally Posted by evilgaia Okular 8 GB 1333 MHz 1TB AMD FX 6100 (6 rdzeni) 3,3 GHz ASUS Radeon HD 6670 1 GB GDDR5 OC'ed (zegar 850 MHz) Korzystam z GameBoostera, kiedy jestem w grze, idę do niektórych miast, moje klatki na sekundę spadają do 15-20 fps i są leniwe jak gówno. Jestem na klasycznym motywie Windows, również zdefragmentowałem grę, używając ccleaner wielu narzędzi do zoptymalizowania mojej gry. to czasami działa, ale wtedy moje klatki na sekundę spada tak nisko, że gra jest nie do odegrania. jakieś wskazówki? Niedługo aktualizacja nastąpi wkrótce w kwietniu 2013 r., ale czy w międzyczasie są jakieś wskazówki, które pomogą mi ulepszyć moją rozgrywkę? gamebooster normalnie spowalnia działanie tbh. mój system jest nieco szybszy niż twój, nie odczuwam zauważalnego opóźnienia w miastach. nie ma znaków w kamposie lub głazie, aby sprawdzić od razu, ale jestem solidny 60fps w noradzie (ograniczona) ze wszystkimi moimi atakami działającymi zrób trochę sprzątania i upewnij się, że twój system nie działa za dużo bzdur, nie jest pełen kurzu lub robi się zbyt gorąco, itp 100 zombie, bez lagów Ten obraz został przeskalowany. Kliknij ten pasek, aby wyświetlić pełny obraz. Oryginalny obraz ma rozmiar 991 x 472. a ponieważ patrzyłem na ścianę, patrzę w miasto Ten obraz został przeskalowany. Kliknij ten pasek, aby wyświetlić pełny obraz. Oryginalny obraz ma rozmiar 1009x567.
Reply
Zacytować: Napisał Lamleial gamebooster normalnie spowalnia działanie tbh. mój system jest nieco szybszy niż twój, nie odczuwam zauważalnego opóźnienia w miastach. nie ma znaków w kamposie lub głazie, aby sprawdzić od razu, ale jestem solidny 60fps w noradzie (ograniczona) ze wszystkimi moimi atakami zrób trochę sprzątania i upewnij się, że twój system nie działa za dużo bzdur, nie jest pełen kurzu lub robi się zbyt gorąco, itp 100 zombie, bez lagów Ten obraz został przeskalowany. Kliknij ten pasek, aby wyświetlić pełny obraz. Oryginalny obraz ma rozmiar 991 x 472. a ponieważ patrzyłem na ścianę, patrzę w miasto Ten obraz został przeskalowany. Kliknij ten pasek, aby wyświetlić pełny obraz. Oryginalny obraz ma rozmiar 1009x567. Jakie to narzędzie do benchmarkingu? A jakie masz GPU / procesor / pamięć RAM?
Reply
nakładka na ekranie msi dopalacza i7-2600k, gtx470, 24 gb ddr3 żaden nie jest obciążony, co jest denerwujące
Reply
Chcę intel core I5 3570k. i 660ti według asus 2 gb gddr5
Reply
Co myślisz o moim kompie? Wiem, że powinienem prawdopodobnie uaktualnić ramka do 8GB 1333 mhz ... Mmmm co byś pomyślał o 2 ATI Radeonie HD 5450 w Crossfire?
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)