Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zamień elementy z jednego konta na drugie
#11
Zacytować: Originally Posted by thenonanon Otwórz i zaloguj się do konta 1 jako normalnie Otwórz i zaloguj się do konta 2 za pomocą Sandbox Dołącz do tego samego serwera na obu kontach Postaw swoje postacie naprzeciwko siebie. Upuść przedmioty na 1 i podnieś je na 2. Ok, to może być problem, ponieważ byłem piaskownicą jednego z nich, ale kiedy upuściłem przedmioty, wylogowałem się, a następnie zalogowałem drugie konto. Dziękuję za wskazówki nie powinno mieć znaczenia, który z nich spadnie, a który podniesie pierwszy? Jedno z tych kont nie chce zostać zbanowane, a drugie, jeśli nie, to nie jest tak wielka sprawa.
Reply
#12
Robię to z piaskownicą i plikiem nietoperzy, jakbym coś robił, to działa
Reply
#13
Czy ktoś ma to nadal działa dla nich? Udało mi się to zrobić za pomocą metody piaskownicy, ale teraz, od czasu aktualizacji, już nie działa, mogę załadować i zalogować się do obu sesji z dwoma kontami diff, ale próbuję przenieść wszystko do inwentarza podczas obu sesji są zalogowani dostaje mnie (gra nie zakończyła błędu zamknięcia). Usunąłem domyślny sandbox z jego zawartości i nadal ten sam problem.
Reply
#14
Jedyny sposób, w jaki mogę to zrobić, to zabić piaskownicę i odebrać normalną nadzieję, która pomaga
Reply
#15
N / Mi sprawiło, że działało jak zwykle. Gdyby zezwolenie na uac warz czekało, aż kliknę z jakiegoś powodu, to chyba spowodowało mój problem.
Reply
#16
Zacytować: Originally Posted by Chuckles98 N / Mi sprawiło, że działało jak zwykle. Gdyby zezwolenie na uac warz czekało, aż kliknę z jakiegoś powodu, to chyba spowodowało mój problem. jeśli potrzebujesz pomocy w przeniesieniu w dowolnym momencie, możesz zastrzelić mnie po południu, nie przeszkadza mi to w pomaganiu. Mogę ci dać parę poręczy, jeśli się martwisz.
Reply
#17
działa jak zwykle. Konto 1 jest normalnym klientem, konto 2 jest piaskownicą. zaloguj się jednocześnie i dołącz do tego samego serwera, stań obok siebie. nie wiesz, jaki to problem?
Reply
#18
Zacytować: Napisał D4rko działa jak zwykle. Konto 1 jest normalnym klientem, konto 2 jest piaskownicą. zaloguj się jednocześnie i dołącz do tego samego serwera, stań obok siebie. nie wiesz, jaki to problem? Tak, mam to działa, z jakiegoś powodu tam jako monit UFC warz.exe ukryty przede mną, dlatego otrzymałem błąd "wylogowania". Nie wiem, jak się tam dostała, ponieważ moje gry były załadowane, żadnych zmartwień, dziękuję wszystkim.
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)