Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zamień elementy z jednego konta na drugie
Mam dwa konta Warz, czasami przenosiłem przedmioty z jednego konta na drugie. Upewnij się, że znaki na obu kontach znajdują się w tym samym miejscu w bezpiecznej strefie. Zaloguj się do konta 1 Char A i upuść przedmioty. Zamknij grę, zaloguj się do drugiego konta char A i odbierz przedmioty.   Wygląda na to, że położyli kres temu. Kiedy loguję się z drugim kontem, wszystkie przedmioty zniknęły, próbowałem tego trzy różne razy z tymi samymi wynikami, wszystkie przedmioty, które opuściłem, kiedy zrezygnowałem (nie wymuszam rezygnacji, regularne quit) nie było, gdy loguję się na drugie konto.   Czy ktoś wie o sposobie, w jaki mogę przełączać przedmioty z jednego konta na drugie? poza oczywistym upuszczeniem go, niech ktoś go złapie, zaloguj się na drugim koncie i to od tej osoby, która go dla mnie trzyma.   TIA.
Reply
Będziesz musiał to teraz zrobić w sposób oczywisty, nie ma innej drogi.
Reply
Czy próbowałeś sandboxie?
Reply
daj mi chęć, aby to zmienić i zobaczymy nas gdzieś na serwerze najlepszy sposób
Reply
Właśnie wypróbowałem pomysł Botterjoe, działa, wykorzystuję jego pomysł.
Reply
Cieszę się, że mogę pomóc
Reply
Sandboxie nie działa dla mnie. Zalogowałem się z kontem A, kontem sandboxie B, upuszczonymi przedmiotami z konta B, wylogowałem z serwera, zalogowałem się na serwer z kontem A i przedmioty zniknęły.
Reply
Otwórz i zaloguj się do konta 1 jako normalnie Otwórz i zaloguj się do konta 2 za pomocą Sandbox Dołącz do tego samego serwera na obu kontach Postaw swoje postacie naprzeciwko siebie. Upuść przedmioty na 1 i podnieś je na 2.
Reply
Zacytować: Originally Posted by Chuckles98 Bokser z piasku nie działa dla mnie. Zalogowałem się na konto A, konto B z piaskownicą, zrzucone przedmioty z konta B, wylogowałem się z serwera, zalogowałem się na serwer z kontem A i przedmioty zniknęły. Uzyskaj dwa konta. Problem rozwiązany.
Reply
Zacytować: Originally Posted by thenonanon Otwórz i zaloguj się do konta 1 jako normalnie Otwórz i zaloguj się do konta 2 za pomocą Sandbox Dołącz do tego samego serwera na obu kontach Postaw swoje postacie naprzeciwko siebie. Upuść przedmioty na 1 i podnieś je na 2. Dzięki za odpowiedź na jego pytanie, zaspałem
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)