Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wykryto wykrycie mapy?
Cześć wszystkim,   Przeglądam to forum od kilku miesięcy i zastanawiałem się:   Czy można wykryć hak mapy, który odczytuje kod gry dla pozycji gracza? A z hackem na mapę mam na myśli coś takiego   https://github.com/jussihi/PUBG-map-hack   Nadal zastanawiam się, jak to działa, ale czy można to zabronić? A jeśli tak, to w jaki sposób? Jeśli mówię, cholera, powiedz mi, bo jestem nowy na scenie hakerskiej i mieszam wiele słów i rzeczy.   Mam nadzieję, że możesz mi wyjaśnić nieco więcej o tym, jak to zadziała.   Z góry dziękuję.
Reply
Tak, wykrywane są źródła publiczne. Aby to uczynić niewykrytym, musisz sprawdzić sekcję "Anti-Cheat" i nauczyć się C ++. Na początek strona: learncpp.com.
Reply
zmień nazwę IOCTL podpis kierowcy przez certyfikat EV do tej pory nie zbanowany
Reply
Zacytować: Originally Posted by liantian zmień nazwę IOCTL podpis kierowcy przez certyfikat EV do tej pory nie zbanowany Skąd masz certyfikat EV? Wysłane z mojego ONEPLUS A3010 za pomocą Tapatalk
Reply
Zacytować: Originally Posted by randomguy233 Skąd masz certyfikat EV? Wysłane z mojego ONEPLUS A3010 za pomocą Tapatalk https://en.wikipedia.org/wiki/Extend...on_Certificate Możesz go zdobyć płacąc 300-400 $
Reply
Wszystko może zostać wykryte / niewykryte, zależy tylko od kodu źródłowego i sposobu, w jaki wchodzi w interakcję z grą.
Reply
Zacytować: Originally Posted by randomguy233 Skąd masz certyfikat EV? Wysłane z mojego ONEPLUS A3010 za pomocą Tapatalk Najdroższy jest najbezpieczniejszy. Najtańszy podpis to około 600 USD, ograniczona liczba plików, możesz udostępniać je innym i dzielić koszty.
Reply
Zacytować: Napisał niggapls99 Wszystko może zostać wykryte / niewykryte, zależy tylko od kodu źródłowego i sposobu, w jaki wchodzi w interakcję z grą. To całkiem zgryźliwy łeb. Oczywiście to zależy od źródła, to właśnie sprawia, że program lol. Zależy to od kilku czynników, w tym od sygnatur binarnych i zależności, takich jak znane sterowniki. Zacytować: Originally Posted by liantian Najdroższy jest najbezpieczniejszy. Najtańszy podpis to około 600 USD, ograniczona liczba plików, możesz udostępniać je innym i dzielić koszty. Nie ma nic bardziej bezpiecznego w droższych certyfikatach.
Reply
Zacytować: Originally Posted by liantian Najdroższy jest najbezpieczniejszy. Najtańszy podpis to około 600 USD, ograniczona liczba plików, możesz udostępniać je innym i dzielić koszty. Jak ktoś powiedział: "Drogie certyfikaty mogą być na czarnej liście, a ty po prostu straciłeś pieniądze".
Reply
dodać kod śmieciowy, aby kod źródłowy był niewykryty przez BE?
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)