Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Soulworker
Zastanawiam się, czy ktokolwiek pracuje nad tą grą, w stylu anime w stylu Hack and Slash, od jakiegoś czasu. Obecnie byłem w stanie uzyskać Attackspeed, działanie Movespeed. Wiem na pewno, że tam ludzie sprzedają nieskończone kreski / combo hack / ghost hack. Wiem też, że może istnieć możliwość edytowania pakietów w złocie hack, widząc ogromną ilość sprzedawców złota, którzy nigdy nie zabraknie złota ...   W każdym razie, zastanawiam się, czy jest na nim dobry rewerser, bo gra jest wolna, nie ma antyhackera, słyszałem plotki i antydebugger, ale to prawdopodobnie może być łatwo sprawdzone przez kogoś, kto jest w tym dobry.
Reply
jes u może zrobić 1 hit i tryb boga trzeba wyłączyć anty dbg Mam 1 osobę na mojej liście niezgodności z forum [cenzurowanego] on ją sprzedaje i teraz czekam na dowód, zanim kupię, zobaczę wideo z 1 trafieniem i Bóg tryb i gra soulworker też i jego ładna gra im lvl 36 Jin, Lily 36 ta gra jest nadal dobra i jes wszyscy sprzedawcy złota Kupuję 2 razy złoto i działa mam go w moim e-mailu Nie mówię, że strony, ponieważ reklamy złota bud działa jes im używając darmowego hackowania z türkisch side bud thay nadal w maintenace do jutra bud potrzeba dmg hack lub tryb boga nadzieję, że jeden pomoże odrobić grę przykro zła englisch Cheers
Reply
Tak, wydaje się, że gra ma anty debuggera, dziwne jest to, że mogę dołączyć ollydbg do procesu bez problemu i znaleźć wszystkie funkcje, teoretycznie powinno być łatwe do zhakowania, ale nie mam pojęcia. Od jego gry opartej na lua, jeśli podłączysz odpowiednie funkcje, możesz łatwo wyrządzić szkodę.
Reply
wciąż szuka czegoś w tej grze tbh. Uderz mnie, jeśli coś masz
Reply
mam nadzieję, że ktoś to wypuści
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)