Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SONY VEGAS 9.0 i 6.0 błąd
Cóż, nie mogę uruchomić ani sony vegas 9.0, ani vegas 6.0 .. Wystąpił błąd: "system ma niską pamięć"   mój komputer:   4 GB pamięci RAM amd athlon +5000 2,6 Ghz Dysk twardy 700 GB vista home premium 64 bit   jeśli ktoś może mi pomóc, opublikuj; P     - Nagle zaatakowałem tego bez głowy. -
Reply
Czy to działało wcześniej? A może po prostu go zainstalowałeś? Zawsze możesz spróbować ponownie zainstalować program.
Reply
Nie, zainstalowałem oba dzisiaj ... reinstalowano vegas 9.0, nic .. reinstalacja vegasa 6.0 rite teraz: P EDYCJA: doenst działa w trybie zgodności albo ..
Reply
Spróbuj zamknąć programy takie jak AV (jeśli masz Nortona je dużo pamięci), MSN, XFire, dodatkowe zapory ogniowe itp. Powinno to spowodować system na małej pamięci oznacza, że Sony Vegas potrzebuje więcej pamięci RAM
Reply
nic .. cholera, to nie działa mam plik stronicowania ustawiony na ~ 4 GB. Czy powinienem to zmienić? Nie, mam system AVG ..
Reply
1. Odinstaluj wszystkie programy vegas 2. uruchom ponownie komputer 3. ponownie pobrać wersję LEGIT ze strony internetowej Sony (nie mówiąc, że nie była to twoja legit, po prostu wyjaśniając mój punkt widzenia) 4. powinieneś być w stanie dowiedzieć się, jak zrobić to w pełnej wersji
Reply
Ponadto, jeśli masz legalną wersję, możesz wejść na forum Sony Vegas i zapytać ich.
Reply
Tak, mam legalną wersję sony vegas 9.0; btw, właśnie pobrałem wersję próbną sony vegas 7.0 z witryny Sony, zainstaluję ją .. ale znowu mam ten pieprzony błąd ... "wystąpił błąd podczas uruchamiania vegas system ma mało pamięci, możesz zmniejszyć zużycie pamięci przez zamknięcie innej aplikacji " wtf, mam tylko 30 uruchomionych procesów, a tylko firefox zajmuje więcej niż 20 MB pamięci. dobrze, Próbowałem uruchomić program w trybie zgodności, nic Dodałem wyjątek w DEP, nic Dodałem wyjątek do mojego antywirusa, nic Próbowałem bez antywirusa, nic wtf to może być? Wysłałem e-mail do Sony, mam nadzieję, że mi pomogą .. EDYCJA: pojawia się błąd podczas uruchamiania, a nie gdy próbuję renderowania coś: P EDITx2: lololol właśnie zainstalował sony vegas 9.0 na moim innym komputerze (Windows XP x32, 512 MB RAM, 240 GB HDD) i to działa! Wydałem nawet małe wideo: P teraz im się zastanawiam, f * ck to doenst działa z windows vista x64 .. EDITx3: musi to być sony vegaz bug lub coś innego ..
Reply
Brzmi jak problem z uprawnieniami Błąd: "Aplikacja nie mogła się uruchomić" Wygląda też na twój problem
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)