Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hacker może usunąć drzwi i ściany?
#1
Jestem moją bazą, wtedy ktoś zniknie, a tryb noclipu przyjdzie i usunie moją bazę, prawie moja podstawa zostanie usunięta jeden po drugim od drzwi do fundamentu, a następnie włożę kilka wieżyczek i włączam je, aby chronić moje łupy, jeden z nich został zastrzelony nic na moich oczach, leniwy wirnik jest zatrzymany w pozycji i wystrzelony, kiedy zostaje postrzelony, odlatuje, ale wieża nadal go przepływa, dopóki nie jest wystarczająco daleko. Zapytałem administratora, a on przyszedł i powiedział, że nie usunął mojej bazy. Hacker przy mnie przychodzi i zabija mnie, a on twierdzi, że używa 50 rakiet, by napaść na moją bazę 10x10 HQM, wtf ?. Następnie admin mnie banuj, ponieważ kłamie na temat tego błędu, a moja baza faktycznie zostanie najechana przez tego gościa. Czy to możliwe hakowanie? Jestem szokujący!!!!
Reply
#2
Brzmi jak nadużycie administracyjne.
Reply
#3
Zacytować: Napisał pierwotnie pikeman20 Zapytałem administratora, a on przyszedł i powiedział, że nie usunął mojej bazy. Prawdopodobnie nie coś, co mógłby przyznać na lol. Zgadzam się z zatrzaskami. Brzmi jak nadużycie administracyjne.
Reply
#4
Zacytować: Napisał pierwotnie pikeman20 Nadal nie wiem, czy to robi haker lub administrator. Jeśli nie grałeś na modowanym serwerze z wtyczką, która była łatwa do wykorzystania, nie można tego zrobić. To było nadużycie administracyjne.
Reply
#5
Tak, jeszcze nie słyszę o hackach, które ułatwiają usunięcie drzwi / ścian. Prawdopodobnie administrator, jak wspomniano powyżej
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)