Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tylko gołe kości, szczególnie?
Okay, to moja pierwsza prośba, więc mam nadzieję, że nie będę się wypowiadał. Jeśli ten ktoś denerwuje, naprawdę mi przykro, jestem tu trochę nowy i nie znam się na nadchodzącej i nieznanej etykiecie (także, mam 13 lat) ...   W każdym razie, uwielbiam hack ICY, ale z możliwym nowym anty-cheatem, zastanawiałem się, czy można po prostu zrobić hack esp, który można włączać / wyłączać. Trochę jak Timona, który wypuścił w listopadzie. Uważam, że ESP jest "najbezpieczniejszym" hackerem, a jedyną rzeczą, o którą musisz się martwić, jest wykonanie screen-shot. Lubię Icy'ego za to, ochrona ss, ale esp jest jedyną cechą, której naprawdę potrzebuję ... i tak, wiem, że możesz włączać i wyłączać elementy z menu, ale chciałbym mieć proste esp, na przykład Timony . Które można włączyć / wyłączyć w grze i bezpiecznie wyłączyć w grze, wylogować się w grze, zalogować się w grze i włączyć go ponownie   (Z Icy's musisz wyrzucić hack, ze względu na wszystkie jego funkcje, a następnie ponownie wstrzyknąć)   To trochę denerwująca prośba, szczególnie od kodera nooba ... ale tak. Wiem, że nasi noob w zasadzie są rakiem w tej społeczności ... więc jeśli jest to niepolityczne, bardzo mi przykro ... (Jeśli ktoś z was przeczyta to do końca, pochwalam was)
Reply
ESP / sprint jest tym, co blokuje ludzi. Musisz mieć ochronę SS, którą uważam, że ma IC.
Reply
Idź zrobić zewnętrzny hack. Problem rozwiązany. (przestańcie błagać o hacki)
Reply
Zacytować: Napisał thanksabunch ESP / sprint jest tym, co blokuje ludzi. Musisz mieć ochronę SS, którą uważam, że ma IC. Ani esp, ani sprint nie pozwolą ci zbanować. żaden klip na przykład nie zbankrutuje.
Reply
Zacytować: Napisał Iloveyou234 wtedy spytałem polietnie, czy następnym razem, gdy ktoś zrobił hack, mogli to zrobić. Nie, nie zrobiłeś. Jedynym faktycznym pytaniem w twoim oryginalnym wpisie (prawdopodobnie będziesz go teraz edytować) było: Zacytować: Napisał Iloveyou234 Zastanawiałem się, czy można po prostu zrobić hak, który można włączać / wyłączać. Aby odpowiedzieć na twoje pytanie: Tak, jest to możliwe.
Reply
Zacytować: Originally Posted by Nov Nie, nie zrobiłeś. Jedynym faktycznym pytaniem w twoim oryginalnym wpisie (prawdopodobnie będziesz go teraz edytować) było: Aby odpowiedzieć na twoje pytanie: Tak, jest to możliwe. Lol. Podoba mi się, jak opuściłeś część tego, w jaki sposób powiedziałem "Mam nadzieję, że nie wymówię się spod kontroli" Wykonuję swoją własną pracę, WIEM, że to możliwe. Próbowałem i nie udało mi się. Wykonuję wszystkie własne badania i przychodzę tu tylko w ostateczności. Nie jestem jakimś żebrakiem, jak inni na tej stronie i rzadko zalewam wątki. Poprosiłem ładnie, a dostaję złego przedstawiciela. Nie mam pojęcia, dlaczego atakujesz mnie, ale zwolnij. Nie muszę iść do szkoły, wrócić do domu i spędzić godzinę próbując naprawić mój kod, aby odkryć, że wciąż fałszywie demonizujesz mnie.
Reply
Nie złożyłeś żadnej prośby, zadałeś tylko jedno pytanie i odpowiedziałem. Może zamiast tego powinieneś zrobić wątek na temat twoich obecnych postępów w próbie zrobienia włamania i poprosić o pomoc w konkretnych kwestiach. Jednak według twojego innego wątku właśnie zacząłeś uczyć się C ++, więc "Próbowałem tego, ale nie mam". t odniósł sukces. " "Próbowałem i nie udało mi się, wykonuję wszystkie własne badania i przychodzę tu tylko w ostateczności." jest całkiem interesujący. Ponadto nigdy nie będziesz mieć więcej wolnego czasu na naukę rzeczy, których chcesz się nauczyć, kiedy jesteś jeszcze w szkole. Kiedy dostaniesz pracę, dostaniesz to, co mam na myśli.
Reply
godzina do nauki C ++ to dość duże nadzieje, nie sądzisz? Powiem ci, że skoro jesteś taką lalką, zrobię ci nagie kości, szczególnie ... jutro.
Reply
Zacytować: Napisał Iloveyou234 Hahaha, żeby się nie uczyć, próbowałem zrobić coś zewnętrznego, ale ssam. Jestem już na kursie C ++, ale jest to łatwe w porównaniu do tego, czego potrzebuję ... w zasadzie robimy teraz proste exe ... stworzyliśmy program, który mówi "Witamy" i losowo porusza się po zielonym tle. Haxxxx Okay, rozumiem, co mówisz. Przepraszam, że jestem niegrzeczny. To po prostu denerwujące, że mam tego złego przedstawiciela, ponieważ dosłownie nic nie robię. Widzę, że ludzie tu błagają, a co bardziej wymagające i wszystko, mają średnią lub wysoką pozycję. Ale masz rację, powinienem był umieścić coś w sekcji kodu. Naprawdę wszystkie lodowate potrzeby to konfiguracja i przełączanie voila..wszystko ja naprawdę używam hacków dla grabieży teraz i przebywania away6 od innych esperów. Zabił wczoraj faceta, który przyszedł do mnie, myślał, że hakuje, jest jego właścicielem, ma gorączkę, parsknę, paru ludzi z nią, był gunna, chodziłem po jasnej górze do smallville, celowałem na najdalszej stronie do smallvile z blueridge'a, spostrzegłem, że esp w końcu pojawił się na jedną sekundę, a ja natychmiast umarłem
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie borohead420 Naprawdę wszystkie lodowate potrzeby to konfiguracja i przełączanie voila..wszystko ja naprawdę używam hacków dla grabieży teraz i przebywania away6 od innych esperów. Zabił wczoraj faceta, który przyszedł do mnie, myślał, że hakuje, jest jego właścicielem, ma gorączkę, parsknę, paru ludzi z nią, był gunna, chodziłem po jasnej górze do smallville, celowałem na najdalszej stronie do smallvile z blueridge'a, spostrzegłem, że esp w końcu pojawił się na jedną sekundę, a ja natychmiast umarłem tak, miałem ten sam problem
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)