Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mam pytanie dotyczące zakupu rdzy
#1
Jaka jest różnica między kupowaniem go na parze lub kupowaniem go na stronie internetowej, którą mają na swojej stronie internetowej w witrynie playrust.com. Czy obie pobrane wersje mają VAC? Właśnie zostałam zgwałcona przez VAC, ponieważ byłam głupia AF, więc zastanawiam się, czy mógłbym ją znowu kupić na parze, kupić na innej stronie internetowej lub coś w tym stylu, a jeśli ich wersja do pobrania na stronie internetowej "Humble store" jest inna od wersji parowej, i ma lub nie ma VAC, jestem pewien, że ma oszustwo, ale VAC jest tylko z parą, czyż nie?
Reply
#2
Wiesz, że dostaniesz po prostu klucz CD na twój adres e-mail, kiedy go kupisz:?
Reply
#3
Technicznie, jeśli kupisz go od pary, dostajesz drugi klucz. Steam utrzymuje oddzielne zestawy kluczy (czytaj licencje) z rzeczywistego dev, które dostaje od dev. Jeśli kupisz to od obu, technicznie możesz mieć Rusta na dwa konta, ale niestety musisz używać pary w obie strony. Edycja: Teraz, że w domu mogę rozwinąć. Kupienie jednej ze strony internetowej rdzy daje ci klucz do zastosowania na każdym koncie parowym. Kupowanie pary na konto z pary stosuje się do konta zalogowanego w.
Reply
#4
Notatka moderatora (B1313) Przestań płonąć! Walka kończy się tutaj, kontynuuj, a wykroczenia zostaną rozdane wszystkim!
Reply
#5
Im za pomocą pękniętej rdzy i jest tak dobry, jak oficjalny, ale jeśli chcesz wydać pieniądze, zamiast je dostać za darmo, dobrze.
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)