Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Waga
Czy można zmienić wagę w warz? (cheat engine ..?) Na przykład ... ubrania o masie przekraczającej 30 kg thx o pomoc.
Reply
Pracuję nad tym teraz (spójrz na narzędzia fredaikis pod moim podpisem) Kontynuuj przeglądanie wątku w poszukiwaniu aktualizacji.
Reply
dzięki za informację ... byłoby świetnie dla oszukania
Reply
Mam mighty, ale działa to tylko w przypadku przedmiotów, które można układać w stosy, takich jak mags, leki foood itp ... Możesz umieścić nieograniczoną liczbę przedmiotów, które można układać w stosy, w swoim Backback i dołączać do serwera. Używam ich również w połączeniu z metodą dupe. Wyrzuciłem 100 cmags w jednym rutynie dupe
Reply
Zacytować: Originally Posted by l0wb1t Mam mighty, ale działa to tylko w przypadku przedmiotów, które można układać w stosy, takich jak mags, leki foood itp ... Możesz umieścić nieograniczoną liczbę przedmiotów, które można układać w stosy, w swoim Backback i dołączać do serwera. Używam ich również w połączeniu z metodą dupe. Wyrzuciłem 100 cmags w jednym rutynie dupe "metoda dupe .." Który? : S
Reply
Zacytować: Originally Posted by l0wb1t Mam mighty, ale działa to tylko w przypadku przedmiotów, które można układać w stosy, takich jak mags, leki foood itp ... Możesz umieścić nieograniczoną liczbę przedmiotów, które można układać w stosy, w swoim Backback i dołączać do serwera. Używam ich również w połączeniu z metodą dupe. Wyrzuciłem 100 cmags w jednym rutynie dupe Znam również metodę duplikowania więcej nie układających się w stos elementów ... ^ _ ^
Reply
Zacytować: Originally Posted by l0wb1t Mam mighty, ale działa to tylko w przypadku przedmiotów, które można układać w stosy, takich jak mags, leki foood itp ... Możesz umieścić nieograniczoną liczbę przedmiotów, które można układać w stosy, w swoim Backback i dołączać do serwera. Używam ich również w połączeniu z metodą dupe. Wyrzuciłem 100 cmags w jednym rutynie dupe Lubię to??
Reply
to jest to dupek od emuu
Reply
Jak to zrobiłeś? Chodzi mi o to, w jaki sposób można powielać?
Reply
Zacytować: Originally Posted by drsilva Lubię to?? http://img163.imagecrap.us/img163/24...2700240145.jpg Ty szczęśliwy draniu. Chcesz zaoszczędzić jak 80 cmags? Lol. Nie mów wielu ludziom, że ten dupek nie chce go załatać. Wymieniam cię również czymś C :.
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)