Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najlepszy sposób na zarządzanie / przechowywanie haseł?
Tytuł prawie wszystko mówi. Jak zarządzacie hasłami lub poufnymi informacjami na temat strony internetowej? inb4 zapamiętaj je. Gdybym mógł to zrobić, nie robiłbym tego wątku.   Aktualnie używam aplikacji SecForm na Androida w moim Droid. . Ale mógłbym stracić telefon lub coś. Chciałbym wiedzieć, czy istnieją lepsze alternatywy. Wiem, że istnieją aplikacje takie jak KeePass, które używają szyfrowania. Czy powinienem po prostu użyć notatnika i napisać je wszystkie? Po prostu staram się znaleźć najlepszą kombinację bezpieczeństwa i wygody.   Czy używacie czegoś takiego? Wszelkie sugestie będą mile widziane.     Pozdrowienia.
Reply
Używam tylko dysku skoku zapisanego w formacie tekstowym, usuniętym z komputera, gdy nie jest używany.
Reply
Dowód hakerski.
Reply
Zwykle tworzę nowy plik .txt, zaczynam naciskać radnom słowa i cyfry na klawiaturze, przesuwać pw na papier.
Reply
Jeśli u wana staniesz się twórczy, możesz zaszyfrować go w piksele na zdjęciach z Facebooka.
Reply
Naucz się jakiegoś zdania i przetłumacz je na l33t jak My Kitty Loves Me -> M41C1ttyL # Vm3h lol lub masz jakieś ogólne podanie i powiązanie z witryną i dodaj je razem Ogólne: HAZE # Dodatek do strony z adresu: uc - f orum.co m Ostateczne przejście: HAZE #% ucfm
Reply
WH @ 900d 1z 17 1F J00 K4N7 3v3n r34d J00r 0wn 5h17> _>
Reply
Zacytować: Originally Posted by SEGnosis Dowód hakerski. Co się stanie, jeśli haker dostanie się do twojej maszyny, sięgnie dłońmi po ekranie, gdy nie patrzysz, i kradnie twój notatnik ?!
Reply
Nie widzę, co jest tak złego w zapamiętywaniu haseł, ponieważ to właśnie robię. Mam sześć głównych haseł, których używam na wszystkich kontach i nie mam problemu z zapamiętywaniem ich wszystkich. Moja sekunda będzie przechowywać go w pliku tekstowym na dysku flash podobnym do scrapdizle.
Reply
@ hanoi22 & SEGnosis, nie potrzebuję pomocy przy tworzeniu haseł, tylko sposób ich przechowywania. @Winslow, tak, zwykle używam tych samych, ale zapisałem się na wielu stronach i po prostu nie pamiętam ich lol. Zrobiłbym pomysł na pamięć flash, ale wtedy bałbym się, że mogę zgubić dysk flash lub coś takiego. Albo może się zepsuć i stracę to wszystko. Mogę po prostu zapisać je w małym notatniku. Ale mógłbym stracić to zbyt lol ...
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)