Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pęknięty Rust Exp Hack [ESP, Obj remover, teleport, LightHack]
#1

TYLKO Z NISKĄ STALI (PĘKNIĘTE)! 32BIT         Funkcje: > ESP (pasek zdrowia, szkielet, różne kolory, oznaczenia) > Celownik > Light Hack (wysokość, zasięg, intensywność) > Admin Cheat (Fly Hack / NoClip - zakaz na większości serwerów!) > Teleportacja (możesz wejść do domu itp., Może zostać zablokowana) - V > Usuń narzędzie (możesz usuwać obiekty z przodu, na niektórych serwerach możesz przechodzić przez ściany, jest to również przydatne w przypadku raidów).   Jak: 1. Uruchom rdzę. 2. Uruchom RustHack.exe (jeśli gra się zawiesi - spróbuj ponownie) 3. Jeśli wyświetlone jest menu - zamknij je przez HOME i przejdź do serwera. 4. Po nawiązaniu połączenia - otwórz menu, zmień ustawienia, zamknij menu i graj.   Kredyty: > KiKRee > dkvadim (jakiś kod)         https://dl.dropboxusercontent.com/u/...702-170144.png   Pobierz: http://www.unknowncheats.me/forum/do...=file&id=17750
Reply
#2

Zacytować: Oryginalnie wysłana przez KiKRee TYLKO Z NISKĄ STALI (PĘKNIĘTE)! Funkcje: > ESP (pasek zdrowia, szkielet, różne kolory, oznaczenia) > Celownik > Light Hack (wysokość, zasięg, intensywność) > Admin Cheat (Fly Hack / NoClip - zakaz na większości serwerów!) > Teleportacja (możesz wejść do domu itp., Może zostać zablokowana) - V > Usuń narzędzie (możesz usuwać obiekty z przodu, na niektórych serwerach możesz przechodzić przez ściany, jest to również przydatne w przypadku raidów). Jak: 1. Uruchom rdzę. 2. Uruchom RustHack.exe (jeśli gra się zawiesi - spróbuj ponownie) 3. Jeśli wyświetlone jest menu - zamknij je przez HOME i przejdź do serwera. 4. Po nawiązaniu połączenia - otwórz menu, zmień ustawienia, zamknij menu i graj. Kredyty: > KiKRee > dkvadim (jakiś kod) Działa?
Reply
#3

Więc to działa? Każdy link do pobrania?
Reply
#4

Zacytować: Originally Posted by 1234556 Więc to działa? Każdy link do pobrania? Próbuję połączyć się z autorem ... Ale na razie nic ... Może później odpowie.
Reply
#5

Zacytować: Originally Posted by Argentum Próbuję połączyć się z autorem ... Ale na razie nic ... Może później odpowie. Byłoby miło.
Reply
#6

Jestem prawie pewien, że to jest fałszywe
Reply
#7

połączenie?
Reply
#8

Faceci, ten koleś ma dwa posty i nigdy wcześniej nie publikował żadnych oszustów, nie wierz w tego rodzaju wątki
Reply
#9

Ta praca hackowa, to oszukiwanie przez Hack przez Webtheory, przerobione tylko na odwrót, nie powinniśmy się bać, że menu nie może być sfałszowane, mogę ręczyć za hack; )
Reply
#10

działa wspaniale, dziękuję.
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)