Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Zmniejsz Odrzut
#1

czy istnieje scenariusz lub coś, co zmniejszy mój odrzut? Kiedy oglądam filmy z YouTube'a, a kiedy strzelają z M4, ich odrzut jest o połowę mniejszy od mojego. 1 strzał i patrzę w niebo.
Reply
#2

Najlepszym rozwiązaniem Lol jest zmodyfikowanie wyglądu twojego zespołu o kilka postów
Reply
#3

Czy to faktycznie działa dobrze, gdy używasz automatycznego ognia, a Ty trzymasz przycisk myszy?
Reply
#4

czy bankowość AHK nie jest bankowalna? i dziękuję za scenariusz AHK, to jest to, czego szukałem, jak makro czy coś. Mam pytanie dotyczące twojego skryptu AHK. To nie działa, gdy trzymam RButton. jak mogę to sprawić? oh, kiedy trzymasz ctrl, RButton i strzelasz, to nie działa.
Reply
#5

Zacytować: Originally Posted by suntgata czy bankowość AHK nie jest bankowalna? i dziękuję za scenariusz AHK, to jest to, czego szukałem, jak makro czy coś. Mam pytanie dotyczące twojego skryptu AHK. To nie działa, gdy trzymam RButton. jak mogę to sprawić? oh, kiedy trzymasz ctrl, RButton i strzelasz, to nie działa. Jego przycisk L strzelać?
Reply
#6

Słodko, właśnie tego szukałem. Czy możesz przesłać film wideo, aby pokazać mi, jak działa Twoja? ponieważ myślę, że działa to trochę inaczej dla nas. Tak jakbym ustawił moje liczby nieco niżej.
Reply
#7

woah to jest naprawdę miłe! ale nie rozumiem skryptów haha, jestem takim newbem w tym, myślę, że powinienem powiedzieć dobrze zrobione!
Reply
#8

Skrypt, który uzupełnia, nie działa. Skrypt nie wyświetla opcji. Żeby je zobaczył, nie wiem, proszę, żebyś naprawił mój scenariusz, kto może.
Reply
#9

więc nie ma tam rust.exe, więc jak to działa?
Reply
#10

Zacytować: Originally Posted by chanceownz więc nie ma tam rust.exe, więc jak to działa? Jest to skrypt autohotkey działający w tle, bez względu na proces, w którym się znajdujesz.
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)