Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aimbot / Speed hack?
Znalazłem jeden z nich, publiczny, ale ankiety nie działają.   Więc, somenome zna hack whit celbota / speed hack, który działa za darmo?     (Tak, wiem.) My English Sucks)
Reply
http://www.unknowncheats.me/forum/wa...-dec-16th.html najnowsze i nie jestem pewien, czy to również niewykryte ankiety ... większość plików z ankietami to wirusy
Reply
Niektóre ankiety nie będą działać, ale nie możesz pobrać tego, co chcesz, aż dotrzesz do końca ... nieskończonej pętli "ofert", dopóki nie podasz jednej z nich informacji o karcie kredytowej lub niektórych bs, tylko nie trać czasu.
Reply
Zacytować: A więc ktoś zna hackowanie z hakowaniem aimbot / speed, które działa za darmo? Każdy cheat na tej stronie jest w 100% darmowy, 99% wolny od wirusów i wszystkie z nich działają w pewnym momencie.
Reply
Zacytować: Napisał FatalShot54 Znalazłem jeden z nich, publiczny, ale ankiety nie działają. Więc, somenome zna hack whit celbota / speed hack, który działa za darmo? (Tak, wiem.) My English Sucks) w tej chwili nie ma publicznego celbota / szybkiego hackera Zacytować: Wysłany przez Botterjoe pierwotnie Niektóre ankiety nie będą działać, ale nie możesz pobrać tego, co chcesz, aż dotrzesz do końca ... nieskończonej pętli "ofert", dopóki nie podasz jednej z nich informacji o karcie kredytowej lub niektórych bs, tylko nie trać czasu. To nie do końca prawda, od dawna korzystam z ofert ankiet na mojej stronie i około 20% z nich to robi, skontaktowałem się z reklamodawcami i oni mówią, że to się dzieje, gdy masz dostęp do ankiety, która nie jest zaprojektowana dla twojego region.
Reply
No cóż, każdego dnia uczę się czegoś nowego. Nadal niekoniecznie im ufają: P
Reply
Jestem pewien, że tim0n i IChoose mają własne celowce i speedhacki. Może to być kwestia wyboru zrujnowania gry przez uwolnienie cela dla tysięcy ludzi. Muszę przyznać, że chciałbym dostać celbota tho xD
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)