Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tibijskie hacki
Czy ktoś może zhakować kości piszczelowe, aby łatwiej było się zalogować. Nie można się zalogować, jeśli jesteś wolnym członkiem. plz make 1
Reply
dlaczego nie zrobisz tego sam?
Reply
Chciałbym, gdybym był nowy
Reply
Spróbuj pobrać Tibia Proxy. Ive got to można zalogować się bez kliknięcia i rzeczy, które musisz tylko czekać Nie pytaj mnie, gdzie go znaleźć Wyszukaj Tibia Proxy w niektórych wyszukiwarkach.
Reply
Zacytować: Originally Posted by Warthekk Spróbuj pobrać Tibia Proxy. Ive got to można zalogować się bez kliknięcia i rzeczy, które musisz tylko czekać Nie pytaj mnie, gdzie go znaleźć Wyszukaj Tibia Proxy w niektórych wyszukiwarkach. http://Www.reebow.net, jestem pewien, że przeniósł swoją stronę jednak: Więc może to tylko jakaś nowa strona pułapki; 0
Reply
czy tibia skillz i proxy mają keyloggera? jeśli tak, jak usunąć rejestratory kluczy
Reply
Zacytować: Napisał Mattrix czy tibia skillz i proxy mają keyloggera? jeśli tak, jak usunąć rejestratory kluczy Skanowanie ich za pomocą ogólnego narzędzia (nie ma ochoty otwierać i oglądać) IM jest pewny, że są czyści, ale źle skanują, aby cię uszczęśliwić EDYTOWANIE: Nm Nie mam konta (Nie jestem w nastroju, aby zarejestrować bankomat, zarejestrowane przez cały dzień @ othersites) Zrobię to na poranku, ale jestem pewien, że są czyste, mógłbym się mylić jako reebow, ZMIENIA SIĘ jego stronę, a to otwiera szansę na traper
Reply
Czy są jakieś klany na serwerze amera, jeśli tak, pomyśl o tym, żeby mnie wpuścić
Reply
czy są takie rzeczy jak speed hack i duplikowanie pieniędzy w Tibii? jeśli tak, możesz mi powiedzieć, gdzie mogę to dostać
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)